kovi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 481-490 / 3,700
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1949416
    kovi
    Felhasználó

      én ingyen adom, csak a teszt alatt sörözni akarok. ezért az ellenszolgáltatás…

      viszont ha két hónappal elõtte szóltok, még fizettünk is volna hogy vigyétek a rákba: nem tudom hányszor 10 mázsa cuccot szállíttattunk elég komoly zsetonért más városba megsemmisíteni / feldolgozni (veszélyes hulladék). a fele 80386 és 80486 és P1 masinák…

      Hozzászólás: hmmm. ez milyen nVidia driver? #2054851
      kovi
      Felhasználó
        Hozzászólás: ZX és C64 emulátorok #2053803
        kovi
        Felhasználó

          igen ezeket láttam én is, de az 1541/2 nem megoldás, mivel a lemezeim olyan állapotban vannak, hogy akár ki is törölhetném vele 🙁 már attól sem lenne olvashatatlanabb..

          éppen a kivezetések ügyén lehet érdekes, hogy a DTV eprom-ját sw módszerekkel felül lehet-e írni, mondjuk egy pc-rõl… mert akkor új értelmet nyerne az sw C64 emulátoromhoz gyûjtögetett néhányezer játékom d64 / t64 formában.

          Hozzászólás: Windows partició törlése…. #2054859
          kovi
          Felhasználó

            ezért kell umount /dev/hda1 majd cfdisk.. mkfs.ext3, majd a mount /dev/hda1 /home fstabban legyen megszabva.
            nem egyszerûbb ez, mint méretezni meg live cd-zni? ezt még olyan nagyon elrontani sem lehet.
            csupán az a kérdés, hogy elég – e a home-nak az említett terület.

            Hozzászólás: Kocsma topik #1949414
            kovi
            Felhasználó

              ha debreceni vagy, akkor bejössz hozzám a céghez és adok 3db ilyet hdd nélkül, mindben 8M RAM. a second reality meg a doom1 vígan megy rajta. ez a megoldás megoldás lehet?
              darabonként egy dobozos sört kérek, mert megtesztelem õket mielõtt odaadom.  :icon_neutral:

              Hozzászólás: Windows partició törlése…. #2054854
              kovi
              Felhasználó

                cfdisk – kel lekapod az elsõ partíciót, majd a felszabadult területet becsatolod pl a /home pont alá.
                az MBR-t ne bántsd + akár grub, akár lilo tölti be a rendszereidet, abból szedd ki a Win32 bejegyzéseket.

                Hozzászólás: ZX és C64 emulátorok #2053800
                kovi
                Felhasználó

                  ööö… ide írtam egy érdekeset. http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=7838.msg178879#msg178879

                  ha valaki összefutna ilyen kütyüvel és rájönne, hogy lehet ez epromját bõvíteni d64 és t64 állományokkal (túlzottan spéci égetõ berendezés nélkül), akkor a VEND

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1949412
                  kovi
                  Felhasználó

                    http://www.hexus.net/content/item.php?item=969&page=3

                    ha hiszitek, ha nem ezt már lehet kapni hazai pályán is. kb 8e ft végfelhasználói áron.
                    mikrós joystick, égetett c64 emu + beégetett játékok. kompozit videókimenet + mono hangkimenet (sid emuláció).
                    4db ceruzaelemmel megy….

                    ha valaki összefutna ilyen kütyüvel és rájönne, hogy lehet ez epromját bõvíteni d64 és t64 állományokkal (túlzottan spéci égetõ berendezés nélkül), akkor a VEND

                    Hozzászólás: ZX és C64 emulátorok #2053799
                    kovi
                    Felhasználó
                      H Miki wrote:
                      Kovi!
                      Akkor ezek a progik pascalban íródtak? Mert, ha igen, akkor ezek szerint tunák én is progikat írni hozzá…

                      nem, nem errõl van szó… csak hozzáállás miatt mondtam.

                      Hozzászólás: dvd hang lementése mplayerrel??? #2054842
                      kovi
                      Felhasználó

                        az elõbb írt „mplayer -ao pcm -vo null -vc null” tökéletes

                        és teszel bele egy -aid paramétert, lásd a man-t.

                      10 bejegyzés megtekintése - 481-490 / 3,700