Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
én ingyen adom, csak a teszt alatt sörözni akarok. ezért az ellenszolgáltatás…
viszont ha két hónappal elõtte szóltok, még fizettünk is volna hogy vigyétek a rákba: nem tudom hányszor 10 mázsa cuccot szállíttattunk elég komoly zsetonért más városba megsemmisíteni / feldolgozni (veszélyes hulladék). a fele 80386 és 80486 és P1 masinák…
megválaszolom magamnak:
http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=427&num=1igen ezeket láttam én is, de az 1541/2 nem megoldás, mivel a lemezeim olyan állapotban vannak, hogy akár ki is törölhetném vele 🙁 már attól sem lenne olvashatatlanabb..
éppen a kivezetések ügyén lehet érdekes, hogy a DTV eprom-ját sw módszerekkel felül lehet-e írni, mondjuk egy pc-rõl… mert akkor új értelmet nyerne az sw C64 emulátoromhoz gyûjtögetett néhányezer játékom d64 / t64 formában.
ezért kell umount /dev/hda1 majd cfdisk.. mkfs.ext3, majd a mount /dev/hda1 /home fstabban legyen megszabva.
nem egyszerûbb ez, mint méretezni meg live cd-zni? ezt még olyan nagyon elrontani sem lehet.
csupán az a kérdés, hogy elég – e a home-nak az említett terület.ha debreceni vagy, akkor bejössz hozzám a céghez és adok 3db ilyet hdd nélkül, mindben 8M RAM. a second reality meg a doom1 vígan megy rajta. ez a megoldás megoldás lehet?
darabonként egy dobozos sört kérek, mert megtesztelem õket mielõtt odaadom. :icon_neutral:cfdisk – kel lekapod az elsõ partíciót, majd a felszabadult területet becsatolod pl a /home pont alá.
az MBR-t ne bántsd + akár grub, akár lilo tölti be a rendszereidet, abból szedd ki a Win32 bejegyzéseket.ööö… ide írtam egy érdekeset. http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=7838.msg178879#msg178879
ha valaki összefutna ilyen kütyüvel és rájönne, hogy lehet ez epromját bõvíteni d64 és t64 állományokkal (túlzottan spéci égetõ berendezés nélkül), akkor a VEND
http://www.hexus.net/content/item.php?item=969&page=3
ha hiszitek, ha nem ezt már lehet kapni hazai pályán is. kb 8e ft végfelhasználói áron.
mikrós joystick, égetett c64 emu + beégetett játékok. kompozit videókimenet + mono hangkimenet (sid emuláció).
4db ceruzaelemmel megy….ha valaki összefutna ilyen kütyüvel és rájönne, hogy lehet ez epromját bõvíteni d64 és t64 állományokkal (túlzottan spéci égetõ berendezés nélkül), akkor a VEND
H Miki wrote:Kovi!
Akkor ezek a progik pascalban íródtak? Mert, ha igen, akkor ezek szerint tunák én is progikat írni hozzá…nem, nem errõl van szó… csak hozzáállás miatt mondtam.
az elõbb írt „mplayer -ao pcm -vo null -vc null” tökéletes
és teszel bele egy -aid paramétert, lásd a man-t.
-
SzerzőBejegyzés