Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
miskusz wrote:Bocsi,kovi,megszereztem a Half-Lifet eredetibe.A másoltat megsemmisítettem.Még egyszer sajnálom. :unsure:
nekem ezzel nem teszel szívességet + kérlek ne nézzük egymást madárkának.
egyébként félreértettél: nem a warez szaroddal van bajom (ilyen jellegû cuccai gyakorlatilag mindenkinek vannak többé/kevésbé), hanem azzal hogy ez a fórum nem errõl szól. szerinted nekem nincs olyan szoftverem 1Kbyte sem, ami nem legális van nálam? nem, nem errõl van szó – hanem arról, hogy én pl nem vállalom ezt fel nyilvánosan és cím szerint megnevezve, legfõképpen nem kérek ilyen esetekre segítséget. legalábbis nem itt. ennél õszintébben és érthetõbben nem tudom elmondani amit akarok.miskusz wrote:Igen,a menü megy.Csak az új játék,Loading menû ,eltûnik,majd az egeret lehet mozgatni,de mindig visszaugrik 1 pontra.usedga ! yes / no
fullscreen / resolution ! yes / nobe kell lõni a wine/cedega konfigjában (label, device stb stb). viszont a gyári lemez zokszó nélkül megy.
http://www.blackpanther.hu/modules/magazine/article.php?articleid=21ameddig ilyen „másolt cd nem megy” jellegû dolgokat látok egy topikban, azt a topikot szívfájdalom nélkül LET
az ip-t figyeli? esetleg kuki alapján azonosít? mert ha nem, én éppen ráérek egy órát….
mivel szembõl látod, így éppen elõtte. bár mögötte állt volna…
H Miki wrote:Ja, azok aztán igazi programozók voltak 😀mostaniak sem gyengébbek, csak akkor nem voltak fejlesztõi segédeszközök, nem volt inet (még bbs sem nagyon), meg nem sûrûn használtak pixelgrafikát: inkább „set character ord” – vel átrajzolták a karakterkészlet megfelelõ tagjait, majd a „karakterekbõl” kirakták a sprite részeit, ami összességében rákerült egy x színû csatonára (amit mozgattak egy háttér elõtt – szóval innen a colorkey elõdje…. ebben volt jó a c64, ami tartalmazott sprite collision – t). huhh, na szóval javítok: belegondolva igazi programozók voltak.. az a nagyon nagyon nagy vicc, hogy akkor még én is tudtam és csináltam is ilyet – pedig kb 9 éves voltam. most meg már 5 sor pascaltól is hányok 🙁
balev wrote:Jézusom, milyen gyökerekkel van tele a parlament.ez nem biztos hogy ott van, „csupán” egy kampányfõnök (ergo ezek a szép piros semmitmondó „Ferike a király” táblák leginkább az õ keze alatt mennek át). stílusosan annyi esze nem volt, hogy belegondoljon: kamerával szemben áll..
ööö, persze ettõl okádtam majdnem.
igaz ami igaz (mint az emberek 90%-a) én is csináltam ilyesmit asszem, de mikor óvodás koromban (~24 éve) rácsaptak kis kezemre és elmondták hogy mi van, azóta ezt a témát más színben látom. úgy látszik ez a gyökér késõn érõ típus… :icon_neutral:
na ez volt a nem gyenge 🙁 ejjjjhhhhhgggrrrrr…
de az is lehet, hogy többet nem adja a nevét ilyen idétlen, és valószínûleg színezésnek kitalált anti-Firefox reklámsztorikhoz…..
-
SzerzőBejegyzés