levidrugi

Hozzászólások

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux-os VIRTUAL SCREEN windows-ra #2014066
    levidrugi
    Felhasználó

      – Egyrészt linux alá nem szükséges külön app.
      – Win. alá nem tudok.
      – Linuxos alternatíva nem jó? Annyi jó program van. Szerintem jobbak is (de mindenesetre minden fontosat tudnak (meg mást is), amit a winesek.)

      gimp-nél pl. szerintem nincs „állatabb”.
      http://www.linuxartist.org/
      designer helyett meg ott az ooo.
      [align=right][snapback]131590[/snapback][/align]

      ad 1.
      Gimp csak RBG-ben dolgozik, nyomdai munkához CMYK kell

      ad 2.
      tíz éve ez a munkám, az eddigi photoshopos és illustratoros fájlaimat még meg szeretnlm valaha nyitni…

      Hozzászólás: Linux-os VIRTUAL SCREEN windows-ra #2014064
      levidrugi
      Felhasználó

        PC-re is megírták a Linuxot.
        [align=right][snapback]131587[/snapback][/align]

        hehe :angry2:

        Hozzászólás: Linux-os VIRTUAL SCREEN windows-ra #2014063
        levidrugi
        Felhasználó

          Miért nem egy m$ fórumon teszed fel ezt a kérdést ??????????
          [align=right][snapback]131586[/snapback][/align]

          Próbáltam… 🙂

        3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3