– Egyrészt linux alá nem szükséges külön app.
– Win. alá nem tudok.
– Linuxos alternatíva nem jó? Annyi jó program van. Szerintem jobbak is (de mindenesetre minden fontosat tudnak (meg mást is), amit a winesek.)
gimp-nél pl. szerintem nincs „állatabb”.
http://www.linuxartist.org/
designer helyett meg ott az ooo.
[align=right][snapback]131590[/snapback][/align]
ad 1.
Gimp csak RBG-ben dolgozik, nyomdai munkához CMYK kell
ad 2.
tíz éve ez a munkám, az eddigi photoshopos és illustratoros fájlaimat még meg szeretnlm valaha nyitni…