Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tibro wrote:Nem sikerült a képet betenni, de ideírom:
YaST- Hardver – Nyomtató:
„noymtató beállítás inicializálása”,
És csak „kill”+ pid del áll le.
Nem értem. Mondd csak, a frissítéseket felraktad a rendszerre? Volt egy ilyen hiba anno, de nagyon hamar javították….
http://en.opensuse.org/SDB:Problems_with_Printerinstallation_YaST_crashes
….de ha rendesen frissítettél mindent, a probléma már nem létezik.Tommas84 wrote:Swap partíciót hozzak létre? 2Gb memóriám van.Szerintem igen. Attól, hogy momentán nem lenne rá szükség, az egy dolog. De ha elkezdesz pl. videófeldolgozással foglalkozni, akkor a 2 giga akár kevés is lehet. (Evés közben jön meg az étvágy.)
Ha van helyed, szánj rá 1 gigát.balev wrote:Péntek este, mondjuk legyen 7 és mondjuk legyen Szlovák!Részemről rendben.
vasy05 wrote:Na keresgéltem a googlén és ott vagy XGL – compiz van, vagy beryl telepítése ilyen-olyan disztrire. Szóval konkrétan nem találtam semmit sem. 🙁Mit kerestél konkrétan?
http://www.google.hu/search?hl=hu&q=beryl+on+gentoo&btnG=Google+keres%C3%A9s&meta=
http://www.google.hu/search?hl=hu&q=beryl%3A+No+composite+extension&btnG=Keres%C3%A9s&meta=lr%3DO.K., de kernelfordítás nincs, csak a folyamatosan légtelenített söröskorsók enyhe ívben való [STRIKE]emergelése[/STRIKE] emelgetése jöhet szóba.
vasy05 wrote:Te 5 éve linuxozol én még csak 1 éve. Azért van egy kis különbség. Én is segíteni szeretnék tudod? Vagy az téged nem érdekel? Hát látom, hogy nem. Nem forgattam még teljes egészében kernelt, csak forgattam bele. Ennyi. Szevasz!!!vasy, szevasz!
Nagyon nem szeretnék még egy ilyen hozzászólást látni.
Ez ebben a topikban már a negyedik.
Háromnál lőni szoktak.
Tommas84 wrote:Ezt ajánlották. Azt mondták a desktop nál jobb. Nekem ennyi elég volt nem kérdezősködtem. Érdekelne később az FTP server, mail, web server beállítása stb…. De egyenlőre ismerkedni szeretnék csak. Települ az xorg, aztán próbálkozom a xorg-x11 el.Aki ajánlotta, nem kérdezte meg, mire kell. Lehet, hogy ő sem tudja, mire való.
A desktop-nál jobb – persze, szerver célokra. De tudod, ha sört szeretnék gyártani, nem szőlőt ültetek.
Egyelőre ismerkedj a sima desktop ubuntuval, arra a célra tökéletes. Meg persze másra is, ha már megismerted.vasy05 wrote:Hát ez érdekes. Nincsen X feltéve. :Mitől lenne? Az ubuntu server alapból NEM tartalmazza.
bepe79 wrote:Mostanaban a gepeket meg eloszeretettel aruljak eloretelepitett win-el, de termeszetesen op. rendszer cd nelkul..OFF
Ez a no comment kategória.
1. Hogyan igazolod, hogy legális vindózod van?
2. Ki az a marha, (na jó, aki teljesen tájékozatlan, azt vegyük ki ebből) aki a kifizetett, megvásárolt vindózának a cd-je nélkül veszi át a gépet? Természetesen én is találkoztam a jelenséggel. Csak egy fél mondatnyit balhéztam, rögtön lett telepítő cd. (Ismerősöm vett laptopot.)
Következtetés: nem az r=1 júzer akar lopni, (hiszen azt sem tudja, miről van szó) hanem a kereskedő.
ONSzakatt wrote:Semmi ötletem nincs. Többezer embernek ment, nekem nem jön össze – egyértelműnek tűnik, hogy valamit nem jól csinálok, csak épp ötletem sincs mit, mivel direkt mindent pontosan és teljes körültekintéssel a leírások szerint csináltam, és mindegyik ugyanazt az eredményt hozta.:/A leírásban a troubleshooting-ot is elolvastad? Hátha segít.
http://en.opensuse.org/Nvidia -
SzerzőBejegyzés