Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
2007-07-07-08:15 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2116788attila1964 wrote:Miért nem lehet bezárni ezt a topikot?
Mert megegyeztünk abban, (a fórum tagjainak kérésére!) hogy nincs moderálás.
Csak önmoderálás.
De úgy látszik, vasy kolléga erre képtelen. Sőt, olvasni is képtelen. A „netikett” nevű valamit egészen biztosan.2007-07-07-08:15 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2116789attila1964 wrote:Miért nem lehet bezárni ezt a topikot?Mert megegyeztünk abban, (a fórum tagjainak kérésére!) hogy nincs moderálás.
Csak önmoderálás.
De úgy látszik, vasy kolléga erre képtelen. Sőt, olvasni is képtelen. A „netikett” nevű valamit egészen biztosan.2007-07-07-08:05 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2116782jazz wrote:Az. viszont ha Vasy nem is, mások tanulhatnak belőle simán. Csak épp ki kell mazsolázni az értelmet a „sokmindenből” 😀Ez így igaz, de:
„Topikod (a téma, amit létrehozol) helye legyen indokolt, címe fedje tartalmát.”
(-idézet a Netikett-ből)Régebben legalább húszan fölhördültek az ilyen hasznavehetetlen, átláthatatlan gyűjtőtopik láttán.
Az ilyenek be lettek zárva.
A topik indítója figyelmeztetést kapott, hogy a fórum használhatóságának érdekében a netikett iránymutatásait vegye figyelembe.
Ennek az egésznek így semmi értelme. Ha valaki dzsentús problémára keres, akkor a keresőbe beírja, hogy „vasy”? Ne röhögtessük már ki magunkat.
Pár oldallal előbb ezeket már szóvátettem. Ha ez így folytatódik, akkor nem csak a topik lesz brutális, hanem én is.
2007-07-07-08:05 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2116783jazz wrote:Az. viszont ha Vasy nem is, mások tanulhatnak belőle simán. Csak épp ki kell mazsolázni az értelmet a „sokmindenből” 😀Ez így igaz, de:
„Topikod (a téma, amit létrehozol) helye legyen indokolt, címe fedje tartalmát.”
(-idézet a Netikett-ből)Régebben legalább húszan fölhördültek az ilyen hasznavehetetlen, átláthatatlan gyűjtőtopik láttán.
Az ilyenek be lettek zárva.
A topik indítója figyelmeztetést kapott, hogy a fórum használhatóságának érdekében a netikett iránymutatásait vegye figyelembe.
Ennek az egésznek így semmi értelme. Ha valaki dzsentús problémára keres, akkor a keresőbe beírja, hogy „vasy”? Ne röhögtessük már ki magunkat.
Pár oldallal előbb ezeket már szóvátettem. Ha ez így folytatódik, akkor nem csak a topik lesz brutális, hanem én is.
Morzel wrote:Sose fogom megérteni az ms üzletpolitikáját. Az ilyenek miatt kapok frászt a dologtól…Morzel
Mit nem értesz ezen? Ha az ő cuccuk a szabvány, és semmi mással (lehetőleg a saját újabb verziójával sem) nem kompatibilis, akkor mindenkinek M$ terméket kell használnia. (vásárolnia) Pénzből élnek ők is.
Az, hogy ez jelen esetben etikus-e, más kérdés. A legszebb szóösszetétel az „üzleti etika”.
Mondd, vasy, az előtted levő hozzászólást olvastad?
„Topik címét olvastad? Hagyd már a fsdgft4353-ba az offolást, elégedjmeg a saját fórumszabályoknak gyökeresen ellentmondó témáddal, netegyél tönkre mindent.”Mondd, vasy, az előtted levő hozzászólást olvastad?
„Topik címét olvastad? Hagyd már a fsdgft4353-ba az offolást, elégedjmeg a saját fórumszabályoknak gyökeresen ellentmondó témáddal, netegyél tönkre mindent.”2007-07-06-17:42 Hozzászólás: Eszmecserék fejlesztőeszközökről, háborúkról (kádée vs. gnóm) és bármiről #2118544LCoder wrote:A 9.3 ez év áprilisában szűnt meg, a 9.1 szvsz úgy egy évvel azelőtt. Azaz nem időszámításunk előtti rendszerről beszélünk hanem egy 2004 áprilisában kiadott distribről. Ehhez képest az XP 2001-ben jött ki. SuSE esetén ez még 7.3-mat jelent. Tudod micsoda bugok voltak még a 7.3-mas SuSE-ben ?Mellébeszélsz.
Már megint, illetve folyamatosan.
Fölvetettél egy pendrájvproblémát, aztán hirtelen másról kezdesz beszélni.
Tudod egyébként, micsoda bugok vannak a windows vistában?
(Legbiztonságosabb, legfelhasználóbarátabb, leg-, leg- leg.)bacsi2 wrote:Nem unjátok? 🙂Végül is, most már linuxot sem nagyon haszálok…
Üdv. a _linuksz_fórumponthu-n!
1. Vacsora után, jóllakottan? Most kezdek belejönni.
2. Na ez a különbség. A linuxot használók nem igazán pofáznak bele wines fórumokba anélkül, hogy win-t használnának.
Erre még az sem jogosítana fel senkit, hogy a vista idején valaki telepít egy win98 (nem támogatott) rendszert.
2007-07-06-17:42 Hozzászólás: Eszmecserék fejlesztőeszközökről, háborúkról (kádée vs. gnóm) és bármiről #2118545LCoder wrote:A 9.3 ez év áprilisában szűnt meg, a 9.1 szvsz úgy egy évvel azelőtt. Azaz nem időszámításunk előtti rendszerről beszélünk hanem egy 2004 áprilisában kiadott distribről. Ehhez képest az XP 2001-ben jött ki. SuSE esetén ez még 7.3-mat jelent. Tudod micsoda bugok voltak még a 7.3-mas SuSE-ben ?Mellébeszélsz.
Már megint, illetve folyamatosan.
Fölvetettél egy pendrájvproblémát, aztán hirtelen másról kezdesz beszélni.
Tudod egyébként, micsoda bugok vannak a windows vistában?
(Legbiztonságosabb, legfelhasználóbarátabb, leg-, leg- leg.)bacsi2 wrote:Nem unjátok? 🙂Végül is, most már linuxot sem nagyon haszálok…
Üdv. a _linuksz_fórumponthu-n!
1. Vacsora után, jóllakottan? Most kezdek belejönni.
2. Na ez a különbség. A linuxot használók nem igazán pofáznak bele wines fórumokba anélkül, hogy win-t használnának.
Erre még az sem jogosítana fel senkit, hogy a vista idején valaki telepít egy win98 (nem támogatott) rendszert.
ELaci wrote:A project megoldva.Idézet a „Netikett”-ből:
Sohase hagyj félbe topikot:ha megoldódott a probléma, akkor írd le hogyan; ha nem, akkor írd le,mit tettél meg eddig. Gondolj azokra, akik ráismernek a sajátproblémájukra, de csak egy „kösz, megoldódott”-ot találnak.
Mindig jelöld meg forrásaidat, hátha más ezekből kiindulva hasznos infókat talál.
-
SzerzőBejegyzés