Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,531-1,540 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Macskajancsi
    Felhasználó
      attila1964 wrote:
      Miért nem lehet bezárni ezt a topikot?

      Mert megegyeztünk abban, (a fórum tagjainak kérésére!) hogy nincs moderálás.
      Csak önmoderálás.
      De úgy látszik, vasy kolléga erre képtelen. Sőt, olvasni is képtelen. A „netikett” nevű valamit egészen biztosan.

      Macskajancsi
      Felhasználó
        attila1964 wrote:
        Miért nem lehet bezárni ezt a topikot?

        Mert megegyeztünk abban, (a fórum tagjainak kérésére!) hogy nincs moderálás.
        Csak önmoderálás.
        De úgy látszik, vasy kolléga erre képtelen. Sőt, olvasni is képtelen. A „netikett” nevű valamit egészen biztosan.

        Macskajancsi
        Felhasználó
          jazz wrote:
          Az. viszont ha Vasy nem is, mások tanulhatnak belőle simán. Csak épp ki kell mazsolázni az értelmet a „sokmindenből” 😀

          Ez így igaz, de:
          „Topikod (a téma, amit létrehozol) helye  legyen indokolt, címe fedje tartalmát.”
          (-idézet a Netikett-ből)

          Régebben legalább húszan fölhördültek az ilyen hasznavehetetlen, átláthatatlan gyűjtőtopik láttán.
          Az ilyenek be lettek zárva.
          A topik indítója figyelmeztetést kapott, hogy a fórum használhatóságának érdekében a netikett iránymutatásait vegye figyelembe.
          Ennek az egésznek így semmi értelme. Ha valaki dzsentús problémára keres, akkor a keresőbe beírja, hogy „vasy”? Ne röhögtessük már ki magunkat.
          Pár oldallal előbb ezeket már szóvátettem. Ha ez így folytatódik, akkor nem csak a topik lesz brutális, hanem én is. 19.gif 

          Macskajancsi
          Felhasználó
            jazz wrote:
            Az. viszont ha Vasy nem is, mások tanulhatnak belőle simán. Csak épp ki kell mazsolázni az értelmet a „sokmindenből” 😀

            Ez így igaz, de:
            „Topikod (a téma, amit létrehozol) helye  legyen indokolt, címe fedje tartalmát.”
            (-idézet a Netikett-ből)

            Régebben legalább húszan fölhördültek az ilyen hasznavehetetlen, átláthatatlan gyűjtőtopik láttán.
            Az ilyenek be lettek zárva.
            A topik indítója figyelmeztetést kapott, hogy a fórum használhatóságának érdekében a netikett iránymutatásait vegye figyelembe.
            Ennek az egésznek így semmi értelme. Ha valaki dzsentús problémára keres, akkor a keresőbe beírja, hogy „vasy”? Ne röhögtessük már ki magunkat.
            Pár oldallal előbb ezeket már szóvátettem. Ha ez így folytatódik, akkor nem csak a topik lesz brutális, hanem én is. 19.gif 

            Hozzászólás: Szükség van-e az open xmlre? #2121186
            Macskajancsi
            Felhasználó
              Morzel wrote:
              Sose fogom megérteni az ms üzletpolitikáját. Az ilyenek miatt kapok frászt a dologtól…

              Morzel

              Mit nem értesz ezen? Ha az ő cuccuk a szabvány, és semmi mással (lehetőleg a saját újabb verziójával sem) nem kompatibilis, akkor mindenkinek M$ terméket kell használnia. (vásárolnia) Pénzből élnek ők is.
              Az, hogy ez jelen esetben etikus-e, más kérdés. A legszebb szóösszetétel az „üzleti etika”. 1.gif 

              Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098635
              Macskajancsi
              Felhasználó

                Mondd, vasy, az előtted levő hozzászólást olvastad?
                „Topik címét olvastad? Hagyd már a fsdgft4353-ba az offolást, elégedjmeg a saját fórumszabályoknak gyökeresen ellentmondó témáddal, netegyél tönkre mindent.”

                Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098636
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  Mondd, vasy, az előtted levő hozzászólást olvastad?
                  „Topik címét olvastad? Hagyd már a fsdgft4353-ba az offolást, elégedjmeg a saját fórumszabályoknak gyökeresen ellentmondó témáddal, netegyél tönkre mindent.”

                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    LCoder wrote:
                    A 9.3 ez év áprilisában szűnt meg, a 9.1 szvsz  úgy egy évvel azelőtt. Azaz nem időszámításunk előtti rendszerről beszélünk hanem egy 2004 áprilisában kiadott distribről. Ehhez képest az XP 2001-ben jött ki. SuSE esetén ez még 7.3-mat jelent. Tudod micsoda bugok voltak még a 7.3-mas SuSE-ben ?

                    Mellébeszélsz.
                    Már megint, illetve folyamatosan.
                    Fölvetettél egy pendrájvproblémát, aztán hirtelen másról kezdesz beszélni.
                    Tudod egyébként, micsoda bugok vannak a windows vistában? 1.gif  (Legbiztonságosabb, legfelhasználóbarátabb, leg-, leg- leg.)

                    bacsi2 wrote:
                    Nem unjátok? 🙂

                    Végül is, most már linuxot sem nagyon haszálok…

                    Üdv. a _linuksz_fórumponthu-n!

                    1. Vacsora után, jóllakottan? Most kezdek belejönni. 1.gif 
                    2. Na ez a különbség. A linuxot használók nem igazán pofáznak bele wines fórumokba anélkül, hogy win-t használnának.
                    Erre még az sem jogosítana fel senkit, hogy a vista idején valaki telepít egy win98 (nem támogatott) rendszert. 1.gif 

                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      LCoder wrote:
                      A 9.3 ez év áprilisában szűnt meg, a 9.1 szvsz  úgy egy évvel azelőtt. Azaz nem időszámításunk előtti rendszerről beszélünk hanem egy 2004 áprilisában kiadott distribről. Ehhez képest az XP 2001-ben jött ki. SuSE esetén ez még 7.3-mat jelent. Tudod micsoda bugok voltak még a 7.3-mas SuSE-ben ?

                      Mellébeszélsz.
                      Már megint, illetve folyamatosan.
                      Fölvetettél egy pendrájvproblémát, aztán hirtelen másról kezdesz beszélni.
                      Tudod egyébként, micsoda bugok vannak a windows vistában? 1.gif  (Legbiztonságosabb, legfelhasználóbarátabb, leg-, leg- leg.)

                      bacsi2 wrote:
                      Nem unjátok? 🙂

                      Végül is, most már linuxot sem nagyon haszálok…

                      Üdv. a _linuksz_fórumponthu-n!

                      1. Vacsora után, jóllakottan? Most kezdek belejönni. 1.gif 
                      2. Na ez a különbség. A linuxot használók nem igazán pofáznak bele wines fórumokba anélkül, hogy win-t használnának.
                      Erre még az sem jogosítana fel senkit, hogy a vista idején valaki telepít egy win98 (nem támogatott) rendszert. 1.gif 

                      Hozzászólás: Web proxy szűrés hogyan? #2117825
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        ELaci wrote:
                        A project megoldva.

                        Idézet a „Netikett”-ből:

                          Sohase hagyj félbe topikot:ha megoldódott a probléma, akkor írd le hogyan; ha nem, akkor írd le,mit tettél meg eddig. Gondolj azokra, akik ráismernek a sajátproblémájukra, de csak egy „kösz, megoldódott”-ot találnak.
                        Mindig jelöld meg forrásaidat, hátha  más ezekből kiindulva hasznos infókat  talál.

                        19.gif  19.gif  19.gif 

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,531-1,540 / 5,804