Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
colt wrote:A Lilo ezt nekem akkor csinalta ha a winyo particoival vagy BIOS beallitasaival volt gaz… (RedHat 6.2 alatt). Azota meg ugyanazon a winyon se volt gaz ujabb Linuxokkal.
AMugy is GRUB rulez, foleg ha olyan gepet csinalsz amit tobben hasznalnak. Sokkal informativabb.Kedves colt!
Több figyelmet kérek szépen. Amire válaszoltál, az egy féléves post.
Arról nem is beszélve, hogy a topiknyitás idõpontjában már a 8.2-es verzió SEM volt támogatott, az egyéb „haladó” suse problémáról nem is beszélve. Ha figyelmesebben elolvasod a topiknyitó hozzászólást, azt hiszem, nem kell elemezni az ezzel kapcsolatos fenntartásaimat.H Miki wrote:Lenne egy kérdésem:
Szóval milyen emulátorokat ismertek suse 10.0-hoz?
Olvastam olyasmit is, hogy régi gépeket (C64, Spektrum, stb…) és oprendszereket emuláló progik is vannak. A kérdés az, hogy suse 10.0-ra készültek-e ilyenek.Ha tudtok ilyenekrõl, akkor megdobhatnátok a linkekkel.
Igen, készültek emulátorprogramok.
A yast az „egyéb emulátorok” kategóriában 10 fajtát ad ki….
Na meg van „PC” kategória.Nincs kedved a saját telepítõlemezeden böngészgetni? Vagy, ha ott nem találsz elegendõ mennyiséget, 😀 a telepítési forrásaidat bõvítsd ki, vagy használd az apt-ot.
Ha ezen felül van szükséged valamilyen speciális feladatra, oszd meg velünk konkrétan, hogy pontosan MIT akarsz emulálni.
Konkrét kérdésre talán konkrét választ is kapsz.
Addig csak ilyen linkkel tudunk „megdobni”: http://www.google.co.hu/csocsoi wrote:MJ a file tartalmát leirnád mert csak egy false jött átthx
Ott van a gépeden:
/usr/share/doc/release-notes/RELEASE-NOTES.hu.html#18Valamiért a fórummotor nem engedte át, vagy én bénáztam el valamit.
Baki wrote:molkapitány wrote:Sziasztok!Leírná valaki hogy, SuSe alá hogy lehet telepíteni a videókártyát?
A GYIK-be le van írva, de az is hogy kivéve Suse alá! Igaz van egy link ahol angolul írnak „valamit”.Köszi elõre is
Futtasd a YOU-t
Rávezetõ segítség: az online update-ben keresd meg a „Download nvidia driver” mezõt, jelöld be, majd kattints a „tovább” gombra. (A „Download” magyar fordítása: letöltés, a „driver”-t talán érted.)
Más: az angol nyelvvel való ismerkedést legalább alapszinten el kellene kezdeni, enélkül nehezen fogsz boldogulniTopikcím módosítva.
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=17250.0uzsolt wrote:Akkor szerintem az utolsó kérdésemen kellene elgondolkozni 🙂
A /var/log/messages -ben nem jelenik meg semmi újdonság, amikor a dvd-t rádugod? Ha nem, akkor szerintem kernelt kellene forgatni. Lehet, hogy akkor is, ha igen 🙂Szerintem teljesen tévúton jártok. Rémlik ezzel a problémával kapcsolatban, hogy jópár lg író ilyen módon való mûködtetése nem támogatott, rá kéne keresni a problémára.
hwsw-n volt téma. (elég régen, kb. fél éve)Hotplug-eszközök felcsatolása „sync” nélkül
Ha az USB-tárolóeszközökre (például USB-memóriára vagy USB-merevlemezekre) írás nagyon lassú, vagy ha nincs szükség szinkronizált írásra az eszközök esetében, akkor ki lehet kapcsolni a sync csatolási paramétert.
Hozzon létre egy fájlt 90-storage-nosync.fdi néven, az alábbi tartalommal:false
KAndras wrote:Sziasztok!DVD Decryptert szeretnék használni Wine alatt, de a progi nem találja a dvd meghajtómat. Mit lehet ez ellen tenni?
REHL 4-et használok.Köszönöm a segítséget!
Ezzel mi a célod? Ha a probléma direkt a dvd decrypter emulációja, akkor azt mondom, hogy nem tudom a választ.
Mégpedig azért, mert eszembe nem jutna olyan programot emulációval használni, aminek van linuxos megfelelõje.A probléma számomra kb. olyan, mintha az openoffice WINDOWS-os verzióját akarnád futtatni a wine segítségével.
Nem látom be, mi az értelme.LINKI wrote:Megtaláltam a READMEt de tök angol az egész nemsokra megyek így vele.Az élet nem habostorta. 😀
Esetleg ha a winetools programot feltelepítenéd, könnyebb lenne a sorsod.
Aki keres, az talál.Egy apróság: elõbb talán ismerkedj a rendszerrel alapos türelemmel, elõbb-utóbb ráakadsz a szükséges doksikra.
Nem hiszem, hogy a legégetõbb feladat a win-es programok emulált futtatása. Amíg a linuxon nem vagy képben, a win-re írt programokat használd window$-on.LINKI wrote:Szevasztok
Kitudná nekem megmondani hogy,SUSE9.2es rendszerben hogyan indithatom el a Winet?
Nagyon kezdõ linuxos vagyok ,remélem nemfogok senki agyára menni.
Na igen és ha már megy akkor hogyan tovább ,hogy lehet játszani és stb futtatni a widowsos progikat?
Háls köszönet elõrreis minden kis és nagy segitségért./usr/share/doc/packages/wine/README
A saját számítógépeden keresd. 🙂
-
SzerzőBejegyzés