Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ata843 wrote:Azt hiszem ez a topic a legalkalmasabb a problémámra. Van nekem egy USB2.0-ás külsõ rackba préselt DVD-íróm. Ha jól figyelem a K3b felismeri és írni is tudna rá, ám nem találtam benne DVD-videó írási lehetõséget. Feltelepítettem hát a NeroLinuxot, de ez a szerencsétlen meg valami SCSI-s meghajtóval próbálja elérni és persze hogy nem megy neki. Mit lehet ezzel csinálni? Be lehet állítani, vagy NeroLinux kuka?
Abban a k3b-ben, amit használok, van olyan, hogy „
Nigi wrote:Megbocsass, de a kezdonek is fontos a gepe biztonsagaMost vessél meg, mint egy ágyat. 😀
Nekem is van windows-os gépem, amin azt az antivir programot használom, ami a süsü telepítõjén alapból ott van.
De nem a hálózaton keresztül végzem a vírusellenõrzést, hanem a windows-os gépen direkt.
Linuxra még nem raktam fel antivírus programot, csak néhány óvatossági rendszabályt betartok.
Pl. mivel SOHA nem küldök tovább mástól kapott üzenetet, fájlcsatolást stb., ezért nem valószínû, hogy bárkinek a gépe megfertõzõdjön általam.
A windows-os gépen a levelezés LETILTVA. (ata843 wrote:Nigi wrote:Igen. Pontosan igy kell beszeljen egy linuxos ven roka. De csak ha mas linuxosokkal beszel. Es nem egy kezdovel akinek celja a rendszer minel elobbi es egyszerubb beuzemelese, hogy utana dolgozni tudjon…Nem gondolod, hogy túlliheged ezt a dolgot? Hadd idézzem kovi-t:
„szerintem paranoiásak vagytok. bocs. akinek inge.”Ha nem használsz a linux szerveredhez windows klienseket, mire kell a víruskeresõ?
Persze ha ez a helyzet, egy szót sem szóltam…Itt http://www.opensuse.org/Welcome_to_openSUSE.org konkrét és szakszerû leírást találsz.
Az SRC a „source” jelzése. Nézd meg a szótárban.kelen wrote:Sziasztok!Leszedtem és feltelepítetem a Wine-t de nem találok kézenfogható leírást a configolásához 🙁
Szeretém ha vki segítene hogy hogyan kéne beállítanom
A másik az lenne hogy leszedtem az azureust és nem tudok letölteni mert gondolom a nat nincsen beállítva és ennek beállításához szeretnék még segítséget kérni.Segítségeteket és megértésetek elõre is köszönöm!
1. http://www.winehq.com/
2. nyisd meg a 6881-es tcp portot. Másra is lehet állítani természetesen, de alapértelmezettként ezt szeretné használni.kease wrote:Sziasztok.
Valaki tudna nekem segíteni abban hogy honnan tudnám letölteni a debian-t.
Köszi.Krisztián
Ennek meg mi köze van ehhez a topikhoz?
Ja, és használd a keresõt…
http://www.debian.org/balev wrote:bepe79 wrote:Próbáltam ALSA, OSS, SndStretch, Og(g)re, jack, eSound és automatikus módon is az output eszközt variálni, de nem akarja az igazságot. A KDE-be bejelentkezéskor és kijelentkezéskor van hang, és a hangkártya hangerõ-tesztjénél is van hang / zene.bepe, ha már el kezdtél ismerkedni a süsü-vel, ismerkedj meg a hang (mp3) problémákról szóló topikokkal is.
Nem ördöngösség.
Az utóbbi idõben hetenként kétszer-háromszor leírtam különbözõ topikokban, most hadd ne tegyem.
Ha ENNEK A TOPIKNAK a 7-ik oldalát kezded böngészgetni, ott is rálelsz a megoldásra.Coy wrote:Káprázatos, hogy amig ti itt online frissitésrõl beszéltek, addig nekem továbbra sem megy a net :(. Jó nektek.
Kicsit csalódott vagyok, hogy a YAST-ban hiába állitok be akármit, akkor sem megy.Tudom hogy én vagyok a béna, de ha ott a varázsló akkor már mûködhetne rendesen. Valószinûleg nem nekem való a linux, pedig könnyen bele bírtam volna szeretni.Mi a baj?
Adtál ip-címet a hálókártyának? Pl.: 192.168.0.1
A yast-ban beírtad az adatokat az adsl beállításhoz?
A süsülinuxban elég sok minden automatikus, de nem minden… -
SzerzőBejegyzés