Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
meridius wrote:persze azt már próbáltam! Monitor beállításoknál csak 73, 83, 93, freket enged! Nekem 85 Hz kell! Na azt hogy tudom beállítani? Csak manuálisan?
A 83Hz nem jó?
A monitoron nem lehet finomhangolást végezni?
(Alul mindenféle nyomógombok. :D)meridius wrote:Kérés: nagyon kezdõ vagyok (még!) és sajnos nem tudom beállítani a frissítési frekvenciát. Eléggé „kényes” a monitorom ezért csak 1152×864 es felbontás 85Hrz kellene! Más frekvencián kb. tojás alakú a kép…Kmenü – rendszer – beállítás – X11 rendszer beállítása (sax2)
Remélem, erre gondoltál…elnoyle wrote:kKikapcsoltama tuzfalat, ment de ha be akarok lépni a megosztott mappába (mert már azokat is mutatja) akkor kapok access denied-ot. pfff….
MI lehet a baj?Most akkor kikapcsolt tûzfallal mûködik? Nem értem. Kicsit bõvebben, légy szíves.
Nem látjuk a gépedet, sem azt, hogy mit csinálsz. Te ülsz elõtte…elnoyle wrote:ugyanez a problema….
egyéb tipp?sambapassword?
tûzfalbeállítások?GO:MBI wrote:Még1x kösz.
Ti. azt gondoltam, hogy a 64 bit az nem csak az alaplap buszszélessége, hanem a procin is múlik.
Mindenesetre még mindig nem értem teljesen 🙂Persze hogy a procin múlik. Az, hogy 3GHz-es a procid, önmagában semmit sem jelent ebben az esetben, mert ilyen órajellel létezik 32, és 64bites is.
Egyébként ez nem specifikusan linux téma, látogass el a http://www.intel.com oldalra, ill. használd a guglit. Elég sok ismertetõt fogsz találni.(Látod, milyen értelmes kommunikációra is képes vagyok, ha kialudtam magam? :D)
sensor wrote:A SUSE 10.0 ban mi az új a 9.3-hoz képest?Ezt elég hosszadalmas (és fõleg fölösleges) lenne taglalni, a legegyszerûbb, ha letöltöd a liveDVD-t, és átbogarászod.
http://www.novell.com/products/suselinux/
Rengeteg hibajavítást tartalmaz, valamint programok újabb verzióit.
Amennyiben 9.3-at használsz, és minden kifogástalanul mûködik, akkor nem feltétlenül szükséges átállnod.
Ha van rá idõd, kapacitásod és nagymértékû kiváncsiságod, akkor viszont töltsd le, és telepítsd fel.antandio wrote:Hello!„Ja és arra tudok majd 32 bites progikat föltenni külsõ forrásból (rpm v. source…).”
Tudsz. (Ha ügyes vagy… :poketoungeb:)„Ja és mi van a 64 bites window$sal?”
Ha veszel nekem egy 64bites gépet, hozzá a 64bites win-t, akkor kipróbálom.GO:MBI wrote:Mitõl 64 bites egy rendszer? Az alaplaptól függ vagy a processzortól?
Annak kapcsán merült fel a kérdés, hogy amikor a vadiúj (ASUS P5GD1 pro alaplap, 3 ghz p4) gépemen elindítottam a SUSE 10.0 telepítését, kiírta, hogy 32 bites szoftvert fogok 64 bites gépre telepíteni.
Nem tettem fel…
Akkor most TSz.Viktor18 wrote:Láttatok már fagyott ablakot? -
SzerzőBejegyzés