Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 4,991-5,000 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Msn kliens #2032367
    Macskajancsi
    Felhasználó
      vakri wrote:
      Sziasztok, nekem olyan kérdésem lenne, Kopete simán felismerte az ICQ-t, és csetelni is tudok vele, de az msn jelszót nem fogadja el, pedig windows alatt ellenõriztem vagy 4x, biztos hogy jó. :ohmy:

      Milyen verziójú kopete-t használsz? Elég régi lehet. A hibát a fejlesztõk jópár hónappal ezelõtt javították.

      Hozzászólás: SuSE linux 10.0 #2033522
      Macskajancsi
      Felhasználó
        rudika55 wrote:
        Szia

        Sajnos nem ismerte fel látni látja de nem tudom használni.
        Próbltam eddig UHU Mandrake SUSE az utolsó kettõ észlelni észlelte de nem lehetett használni.

        Ha észlelte, akkor a beállítási paraméterekkel lehet gond.

        Hozzászólás: SuSE linux 10.0 #2033520
        Macskajancsi
        Felhasználó
          rudika55 wrote:
          Sziasztok

          Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy van egy Hauppauge WinTv PVR 150-es tv kártyám, amin nem bt chip van rajta hanem conexan 416-os ezt támogatja valalmilyen szinten e a SUSE 10.0 ?
          Vagy esetleg nagyobb támogatás van benne tv kártyákhoz mint az elözõ verzióba? Esetleg másfajta disztribúciókhoz képest?

          Elõre is köszönöm a segítséget

          Mi a gondod? Nem ismerte fel?

          Hozzászólás: Topicösszevonási javaslat #2034463
          Macskajancsi
          Felhasználó
            dexter11 wrote:
            Válasz az alõzõ hozzászólásomban. De most pont ez a legfontosabb? Kiváncsi lennék a te véleményedre is témával kapcsolatban.

            Mióta vagy megint kisbetu?

            Akkor válaszolok én, mert épp nincs jobb dolgom.  😀
            Az admin-nak más hatásköre ill. jogosultsága van, mint a moderátornak.

            kisbetu azóta megint kisbetu, amióta öregszik…

            A véleményem a témával kapcsolatban: az adminok nyilván elolvassák ezt a topikot, és majd döntenek. Utána majd lehet reklamálni, ha nem tetszik.
            Addig türelem.

            Hozzászólás: mplayer telepítés gui-val nem megy #2034207
            Macskajancsi
            Felhasználó
              Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973620
              Macskajancsi
              Felhasználó

                Bezárt a bazár.
                http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&?topic=15471.msg153554;topicseen#msg153554

                Hozzászólás: Kedves embereknek #2034236
                Macskajancsi
                Felhasználó

                  Igaz, hogy regelés nélkül, de hülyének is néz bennünket.
                  (Egyáltalán nem) kedves Honda! Az ip-címek a moderátoroknak és adminoknak L

                  Hozzászólás: Samba gondok #2034114
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    elnoyle, a tûzfalad most végülis be van kapcsolva?

                    Hozzászólás: Samba gondok #2034112
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      elnoyle wrote:
                      most megy jelszoval elérem a gépet de a mappákba ha be akarok menni, akkor kiírja hogy hozzáférés megtagadva.
                      mi lehet a gond?

                      Talán hozzáférési jogot kellene adni.
                      Pl.: browseable=yes
                      guest ok

                      Hozzászólás: SuSE linux 10.0 #2033516
                      Macskajancsi
                      Felhasználó

                        Meridius, most mi a bánat van?
                        Biztosan gyenge a felfogásom.  😡
                        Ezt miért is linkelted be háromszor?
                        Nem tudod a monitorod beállítógombjait használni? Az az oprendszertõl független.

                      10 bejegyzés megtekintése - 4,991-5,000 / 5,804