Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vakri wrote:Sziasztok, nekem olyan kérdésem lenne, Kopete simán felismerte az ICQ-t, és csetelni is tudok vele, de az msn jelszót nem fogadja el, pedig windows alatt ellenõriztem vagy 4x, biztos hogy jó. :ohmy:
Milyen verziójú kopete-t használsz? Elég régi lehet. A hibát a fejlesztõk jópár hónappal ezelõtt javították.
rudika55 wrote:SziaSajnos nem ismerte fel látni látja de nem tudom használni.
Próbltam eddig UHU Mandrake SUSE az utolsó kettõ észlelni észlelte de nem lehetett használni.Ha észlelte, akkor a beállítási paraméterekkel lehet gond.
rudika55 wrote:SziasztokNekem egy olyan kérdésem lenne, hogy van egy Hauppauge WinTv PVR 150-es tv kártyám, amin nem bt chip van rajta hanem conexan 416-os ezt támogatja valalmilyen szinten e a SUSE 10.0 ?
Vagy esetleg nagyobb támogatás van benne tv kártyákhoz mint az elözõ verzióba? Esetleg másfajta disztribúciókhoz képest?Elõre is köszönöm a segítséget
Mi a gondod? Nem ismerte fel?
dexter11 wrote:Válasz az alõzõ hozzászólásomban. De most pont ez a legfontosabb? Kiváncsi lennék a te véleményedre is témával kapcsolatban.Mióta vagy megint kisbetu?
Akkor válaszolok én, mert épp nincs jobb dolgom. 😀
Az admin-nak más hatásköre ill. jogosultsága van, mint a moderátornak.kisbetu azóta megint kisbetu, amióta öregszik…
A véleményem a témával kapcsolatban: az adminok nyilván elolvassák ezt a topikot, és majd döntenek. Utána majd lehet reklamálni, ha nem tetszik.
Addig türelem.Ezt láttad?
http://rpm.pbone.net/index.php3
Vagy az rpm nem jó?Vagy pontosabban pl.:
http://rpm.pbone.net/index.php3/stat/4/idpl/2236373/com/mplayer-1.0.0-0.20050916.1.fc4.ut.i386.rpm.htmlBezárt a bazár.
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&?topic=15471.msg153554;topicseen#msg153554Igaz, hogy regelés nélkül, de hülyének is néz bennünket.
(Egyáltalán nem) kedves Honda! Az ip-címek a moderátoroknak és adminoknak Lelnoyle, a tûzfalad most végülis be van kapcsolva?
elnoyle wrote:most megy jelszoval elérem a gépet de a mappákba ha be akarok menni, akkor kiírja hogy hozzáférés megtagadva.
mi lehet a gond?Talán hozzáférési jogot kellene adni.
Pl.: browseable=yes
guest okMeridius, most mi a bánat van?
Biztosan gyenge a felfogásom. 😡
Ezt miért is linkelted be háromszor?
Nem tudod a monitorod beállítógombjait használni? Az az oprendszertõl független. -
SzerzőBejegyzés