Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
fules67 wrote:
Még egy apró megjegyzés Gravesz-nek:
Holnap már másodszor fogsz linux elõtt ülni. 😀
Ha van rá kapacitásod a közeljövõben, javaslom a süsü10.0 használatát, ui. a 9.0 támogatása meg fog szûnni.
(Egy adott verziószámú disztribet kb. két évig gondoznak.)Gravesz wrote:Suse 9.0 a rendszer gyári cd-rõl, a yast szerint telepítve van a libgcc és a cpp. De a -o csatolóra is ugyan azt dobja ki.A süsü 9.0 cd-n rajta van a gcc.
Ezen a néven keresd. A libgcc és a cpp NEM AZ.stevensonstevenson wrote:hello. megjelent a suse10 tobb variacioban.tud valaki segitni hogy mi a kulombseg a kiadasok kozott?Ezen az oldalon megtalálod az információkat.
http://www.opensuse.org/DownloadSzerk.:
Itt már pedzzegették a témát:
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=15396.0Másrészt: ez a suse haladó-ba való kérdés?
Akkor mi való a kezdõbe?Több info kellene.
Milyen süsü linux? (verziószám)Honnan telepítetted?
Lehetséges, hogy a telepítõd esetleg nem jó. Ha a yast telepítettként jelöli a gcc-t, firefox-ot stb, akkor ott más gond van.Miután szerencsésen sikerült a topikcím problémáját megoldani,
mit ír a
gcc -v
?Na így már jobb, kicsit még finomítottam. :poketoungeb:
A „segítség” címeket általában nem javasolt adni topiknak.Azért kösz. 😀
kelemengabor wrote:Nem kell hozzá tudtommal semmi, csak néhány paraméter, hogy mûködjön. Mi ez a butaság?Hát ez az. Ha megvan a néhány paraméter, akkor már megy is.
De a topikcím még mindig ugyanaz, az elküldött privi ellenére, ahol még azt is leírtam, hogyan kell változtatni a címet.
Irgumburgum.Gravesz wrote:Bocs a topiknév miatt!Hol találok olyan csomagot amit fel kéne teni? A yast2-vel amit lehetett frissitettem.
Kedves topiknyitó!
Kapsz még 10 percet, hogy értelmezhetõ címet adjál a topikodnak, ellenkezõ esetben törlöm. -
SzerzőBejegyzés