Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 5,031-5,040 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Macskajancsi
    Felhasználó
      Gravesz wrote:
      Sziasztok!

      A hatalmas problémám az lenne hogy elöször ülök linux elött. és nem megy a firefox, ami a kissebik baj mint hogy most is tudok írni, DE szükségem van a gcc-re azomban akar mûködni:
      bash: gcc: command not found :unsure:
      a többire majd rájövök de ez sürgös. tud valaki segíteni?

      Elõre is köszönöm!

      Mit jelent, hogy nem megy a firefox? fel van telepítve?
      A gcc önmagában nem fut. Mire kell? Mi az input?

      Hozzászólás: segitség kezdõnek………! #2033465
      Macskajancsi
      Felhasználó
        bohémtücsök12 wrote:
        felraktam a linuxot beállitgattam és a kérdésem hogy feltelepitett progikat hogy futtatok meg hogy valami játékot szeretnék telepiteni de nem csinál semmit

        Milyen linuxot? Van egypár fajta.

        Hozzászólás: usb-s mobilrack #2033318
        Macskajancsi
        Felhasználó
          vas_a wrote:
          Megvan a megoldás!!!!!!!!

          Megtudhatnánk, hogy mi a megoldás?
          Csak nem az, hogy rádugtad az usb-portra, és felismerte?  :poketoungeb:

          Hozzászólás: blackPanther OS #2032777
          Macskajancsi
          Felhasználó
            coothy wrote:
            Hozzászólás: Yast és Online update gubanc #2033380
            Macskajancsi
            Felhasználó

              A számítógép akkor biztonságos, ha nem kapcsolod be.  :buck2:
              Egyébként tavasszal le kell hogy cseréld a rendszeredet, amikor a 10.1 megjelenik, ekkor ui. megszûnik a 9.1 támogatása.

              A göttingeni szerver jelenleg túlterheltnek tûnik, sokan töltik a süsü 10.0-t. (Ahelyett, hogy bittorrent klienssel töltenék – de ez rajtad persze nem segít.)

              Hozzászólás: Yast és Online update gubanc #2033377
              Macskajancsi
              Felhasználó

                Próbáld meg a telepítõcd-vel a hibajavítást, ez downgradelni fog sok mindent, majd újból próbáld meg az update-t.
                (Telepítõlemez boot – új telepítés – etc. etc. és amikor kiírta a lemezen talált rendszert, ott van javítási opció.)
                Melyik mirror-t szoktad update-re használni?

                Hozzászólás: blackPanther OS #2032775
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  szkíta wrote:
                  Sziasztok!

                  Letöltöttem a BP cd-rõl futtatható verziót,de nem tudom indítani.Elvileg az ISO fájlhoz kell egy vituális meghajtó.Daemon Tools-om van,de valami mégsem mûködik.Kérlek,segítsetek,ha tudtok!Köszi:szkíta

                  Nem értem a problémát. Egy futó win-rõl akarod futtatni a Blackpanther-t?
                  Javaslok egy egyszerûbb megoldást: írd ki cd-re (írás képmásból, vagy image fájlból opció), és errõl boot-olj.

                  Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030495
                  Macskajancsi
                  Felhasználó
                    nastjakam wrote:
                    Fooldalon, ha a forum felirat alatti tagok-ba szeretnek bemenni, kiirja, hogy ” Nincs engedélyed, hogy ezt a részt megtekintsd.
                    Be kell jelentkezned. ” Pedig be vagyok jelentkezve. Milyen jogosultsag kell az onnani elereshez ?
                    Hozzászólás: ctorrent #2031688
                    Macskajancsi
                    Felhasználó
                      TDK wrote:
                      Akkor megtudná pl mondani nekem valaki h pl mi a bitcomet vagy az azureus kliens azonosítója?

                      Mit értesz azonosító alatt? Feltelepíted, megnyitod neki a tûzfalportot, oszt megy.

                      Hozzászólás: debian 64 boot #2033165
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        szabx wrote:
                        Szia!

                        Nem image-ként szedtem le, + a linuxmédiától is rendeltem 3 dvd-s változatot, de az sem boot-ol.

                      10 bejegyzés megtekintése - 5,031-5,040 / 5,804