Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kelemenp wrote:
Segítség, nem mûködik a weblapom red hat psyche linuxról fut és egy hete eltûnt a kde!!
Ha valaki tud, segítsen!
Ezt írja ki, ha a honlapomra akarok menni:If you are the administrator of this website:
You may now add content to this directory, and replace this page. Note that until you do so, people visiting your website will see this page, and not your content.
If you have upgraded from Red Hat Linux 6.2 and earlier, then you are seeing this page because the default DocumentRoot set in /etc/httpd/conf/httpd.conf has changed. Any subdirectories which existed under /home/httpd should now be moved to /var/www. Alternatively, the contents of /var/www can be moved to /home/httpd, and the configuration file can be updated accordingly.
Ebbõl a topikcímbõl könnyû lesz keresni, ha valakinek ilyen gondja van. Légy szíves, változtasd meg.
Rossz helyen keresgéltél rpm-et. A suse oldalán hamarabb találsz ilyeneket.
http://www.opensuse.org/YaST_package_repository„vizsla:Lehet, hogy azért, mert a hozzávaló rpm média támogatása igencsak ****…”
Mirõl beszélsz? Ha vannak rossz tapasztalataid a suse-rpm-ekkel kapcsolatban, kérlek, oszd meg velünk, nekem eddig minden ….rt lejátszott.
Tényeket! Levegõbe nem pufogtatunk! :knuppel2:vas_a wrote:Ja és SuSE Linux 9.3 eddig ment az mplayer install de most reinstall után nem hajlandó……………….. >:(Ja és miért nem az rpm-et használod?
Az, hogy mi volt a 9.0-ban, nem igazán tud lázba hozni… Muszáj azt használnod? (pláne, ha hibát produkál)
Három nap múlva itt a 10.0, és ilyenkor néhány hét múlva megszûnik a 2 évvel ezelõtt kiadott verzió támogatása.Elsõ lépésként frissítsd a kernelt. 2.6.11.4-21.9-nek kéne lennie.
A 9.2 már 2.6-os kernelt használ. Gyanítom, hogy ezen a szinten oldódott meg a probléma.
Joco8192 wrote:Az lenne a költõi kérdésem BlackPanther Linux menyire támogatja a 64 bitet?Költõi kérdésre nem szokás válaszolni. :wacko:
De ha VectoR-t megkérdezed nem költõien, hanem konkrétan, akkor remélhetõleg nem költõi választ fogsz kapni.NovyCom wrote:Igen egy kicsit összevissza beszélek.Bocsánat.Na végül is sikerült felraknom.Egyébként az számít a linuxnál hogy mondjuk az amsn 9.2 õt töltöm le?Amúgy a 9.3-ra valót szedtem le és ment.Többnyire számít.
1. A süsü 8.2 már nem támogatott rendszer.
2. Ezzel a processzorral nem fog mûködni.
3. Nem csak pentiumon mûködik, de legalább PI, vagy azzal ekvivalens processzor kell. Ami neked van, az ennél (jóval) gyengébb. Nem az órajel számít.
4. Hiába szerzel be õsrégi pentium processzort, arra az alaplapra nem lehet rátenni.
5. Más disztribúcióval próbálkozz, olvass bele ebbe:
http://www.linuxforum.hu/smf/index.php?topic=9829.0 -
SzerzőBejegyzés