Macskajancsi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 5,061-5,070 / 5,804
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Programok telepítése #2032722
    Macskajancsi
    Felhasználó
      NovyCom wrote:
      Igen!
      Hozzászólás: blackPanther OS #2032773
      Macskajancsi
      Felhasználó
        coothy wrote:
        de, csak gondoltam hátha máshonnap, esetleg forrásból is el lehet érni, vagy létezik uhu-ra is rpm

        Az uhu nem rpm csomagot használ.
        Ha a dolog komolyan érdekel, telepíts fel egy BlackPanther-t, regisztrálj a fórumukon, stb. stb. stb.

        Hozzászólás: Programok telepítése #2032718
        Macskajancsi
        Felhasználó
          NovyCom wrote:
          Sziasztok!Bocs de most kezdtem a suse linuxot.
          Hozzászólás: blackPanther OS #2032771
          Macskajancsi
          Felhasználó
            coothy wrote:
            http://www.blackpanther.hu/modules/FanClub/product_info.php?products_id=93{5}10

            errõl mit tudtok?
            nem vagyok bp-s és nem tudom letölteni

            csocsi: láma

            Persze hogy nem.

            „A letöltéshez és a Club használatához be kell jelentkezni.
            Ha nincs tagsági igazolványa itt most regisztrálhatja magát.

            A klubtagság számos elõnnyel jár, a tagok elsõként tölthetnek le programokat, vagy hozzáférhetnek olyan csomagokhoz, témákhoz amihez a többiek nem. Használhatják a verzió figyelõt és címjegyzéket hozhatnak létre, kedvezményeket kapnak a kereskedelmi programokból. Szolgátatásainkat bõvíteni fogjuk….(a rendszer bárkinek betekintést enged..)”

            Neked nem ez jelenik meg?

            Hozzászólás: linuxforum uj kinezet #2032686
            Macskajancsi
            Felhasználó
              razoli wrote:
              Most?
              (ez amolyan költõi kérdés, hogy nézzétek meg)

              Válaszoljunk is?
              Szvsz nagyon jó.

              Hozzászólás: Suse 9.3 + nincs jelszókérés #2032420
              Macskajancsi
              Felhasználó

                Az /etc/sysconfig/displaymanager file-ban „a DISPLAYMANAGER_AUTOLOGIN”-nál mi szerepel?

                Hozzászólás: Kernel 2.6 #2016511
                Macskajancsi
                Felhasználó
                  olek wrote:
                  Sziasztok!

                  Kb. 2 nap múlva kapok egy dual 400MH-z-es alaplapot és procit. Nos egy pár ember azt tanácsolta, hogy rakjak fel Window$-t mert csak a WinXP kezeli el. Szerintem ez egy ba***ság. Biztos, hogy rá lehet izzítani egy Debiant is. Eddíg a 2.4.30-as kernelt használtam mert nem volt szükségem a 2.6-ra csak most vagyok bajban. Támogatja a 2.4-es kernel család a dual procis gépeket vagy kell a 2.6-os?
                  Mert nézegettem a saját kernelem és nem találtam benne duál procira vonatkozó részt. Vagy csak én vagyok a láma! :-
                  Ha le tudnátok írni, hogy a kernelben melyik pontban kell mit kell beállítani az nagyon jó lenne! Vagy egy oldalt amiben részletesen le van írva a kernel fordítás illetve a konfigurálás.

                  Elõre is köszönöm!

                  Olek

                  Konkrét dolgot nem tudok mondani sajna, de az az egypár ember, aki a win-t tanácsolja, legalább évente egypár hírt elolvashatna.

                  Hozzászólás: Suse 9.3 + nincs jelszókérés #2032418
                  Macskajancsi
                  Felhasználó

                    A livecd-rõl be tudsz lépni a zárolt mappákba? (pl. /root)

                    Hozzászólás: Suse 9.3 + nincs jelszókérés #2032415
                    Macskajancsi
                    Felhasználó

                      „A dvd-m kölcsön van adva.”

                      Hozzászólás: Suse 9.3 + nincs jelszókérés #2032413
                      Macskajancsi
                      Felhasználó
                        zeerocool wrote:
                        Jah, most felirtam, a pontos szöveg ez:
                        „Permission on the password database may be too restrictive”

                        egyébként a suse particioját látom a Linspire live cd rõl, szal a fileokat tudnám módosítani, csak nemtudom h mit kéne.

                        Inkább ezzel ne próbálkozz. (etc/sysconfig)
                        A javítási opciót nem próbáltad?

                      10 bejegyzés megtekintése - 5,061-5,070 / 5,804