Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
NovyCom wrote:Igen!coothy wrote:de, csak gondoltam hátha máshonnap, esetleg forrásból is el lehet érni, vagy létezik uhu-ra is rpm
Az uhu nem rpm csomagot használ.
Ha a dolog komolyan érdekel, telepíts fel egy BlackPanther-t, regisztrálj a fórumukon, stb. stb. stb.NovyCom wrote:Sziasztok!Bocs de most kezdtem a suse linuxot.coothy wrote:http://www.blackpanther.hu/modules/FanClub/product_info.php?products_id=93{5}10errõl mit tudtok?
nem vagyok bp-s és nem tudom letöltenicsocsi: láma
Persze hogy nem.
„A letöltéshez és a Club használatához be kell jelentkezni.
Ha nincs tagsági igazolványa itt most regisztrálhatja magát.A klubtagság számos elõnnyel jár, a tagok elsõként tölthetnek le programokat, vagy hozzáférhetnek olyan csomagokhoz, témákhoz amihez a többiek nem. Használhatják a verzió figyelõt és címjegyzéket hozhatnak létre, kedvezményeket kapnak a kereskedelmi programokból. Szolgátatásainkat bõvíteni fogjuk….(a rendszer bárkinek betekintést enged..)”
Neked nem ez jelenik meg?
razoli wrote:Most?
(ez amolyan költõi kérdés, hogy nézzétek meg)Válaszoljunk is?
Szvsz nagyon jó.Az /etc/sysconfig/displaymanager file-ban „a DISPLAYMANAGER_AUTOLOGIN”-nál mi szerepel?
olek wrote:Sziasztok!Kb. 2 nap múlva kapok egy dual 400MH-z-es alaplapot és procit. Nos egy pár ember azt tanácsolta, hogy rakjak fel Window$-t mert csak a WinXP kezeli el. Szerintem ez egy ba***ság. Biztos, hogy rá lehet izzítani egy Debiant is. Eddíg a 2.4.30-as kernelt használtam mert nem volt szükségem a 2.6-ra csak most vagyok bajban. Támogatja a 2.4-es kernel család a dual procis gépeket vagy kell a 2.6-os?
Mert nézegettem a saját kernelem és nem találtam benne duál procira vonatkozó részt. Vagy csak én vagyok a láma! :-
Ha le tudnátok írni, hogy a kernelben melyik pontban kell mit kell beállítani az nagyon jó lenne! Vagy egy oldalt amiben részletesen le van írva a kernel fordítás illetve a konfigurálás.Elõre is köszönöm!
Olek
Konkrét dolgot nem tudok mondani sajna, de az az egypár ember, aki a win-t tanácsolja, legalább évente egypár hírt elolvashatna.
A livecd-rõl be tudsz lépni a zárolt mappákba? (pl. /root)
„A dvd-m kölcsön van adva.”
zeerocool wrote:Jah, most felirtam, a pontos szöveg ez:
„Permission on the password database may be too restrictive”egyébként a suse particioját látom a Linspire live cd rõl, szal a fileokat tudnám módosítani, csak nemtudom h mit kéne.
Inkább ezzel ne próbálkozz. (etc/sysconfig)
A javítási opciót nem próbáltad? -
SzerzőBejegyzés