medveapu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 957
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mandriva 2008 tapasztalatok #2134068
    medveapu
    Felhasználó
      dexter11 wrote:
      lada: az első linked 404

      Lehet, hogy a kötőjel a végén nem tetszett a linknek.
      Így jó:
      http://img223.imageshack.us/img223/2599/menugrapcn3.jpg

      Hozzászólás: Mandriva 2008 tapasztalatok #2134059
      medveapu
      Felhasználó
        csablak wrote:
        Találtam itt egy blogot, amely a Mandriva 2008-ról szól. Hozzá szerettem volna szólni, de nem enged írni a mezőbe.
        Oda külön regisztrácó kell?

        Kié volt a blog? Engem is érdekelne.

        Hozzászólás: Mandriva 2008 tapasztalatok #2134060
        medveapu
        Felhasználó
          csablak wrote:
          Találtam itt egy blogot, amely a Mandriva 2008-ról szól. Hozzá szerettem volna szólni, de nem enged írni a mezőbe.
          Oda külön regisztrácó kell?

          Kié volt a blog? Engem is érdekelne.

          Hozzászólás: Mandriva Linux 2008 #2127333
          medveapu
          Felhasználó

            [OFF]
            Feltelepítettem az MDV 2008.0rc2-t és blogolni is fogok róla.
            [/OFF]
            Jó éjt, lemerült az akksim…

            Hozzászólás: Mandriva Linux 2008 #2127334
            medveapu
            Felhasználó

              [OFF]
              Feltelepítettem az MDV 2008.0rc2-t és blogolni is fogok róla.
              [/OFF]
              Jó éjt, lemerült az akksim…

              Hozzászólás: Kocsma topik #1951139
              medveapu
              Felhasználó
                medveapu wrote:
                majorlacko wrote:
                Van már akkora? (8GB)
                Bevallom nem néztem még körül e téren.

                Há’ má’ hogyne lenne.
                Egyik kollégám Kínából hozott 16GB-osat is!

                És miután hazahozta, kiderült, hogy 1GB… Kínában vette.

                Hozzászólás: Kocsma topik #1951135
                medveapu
                Felhasználó
                  majorlacko wrote:
                  Van már akkora? (8GB)
                  Bevallom nem néztem még körül e téren.

                  Há’ má’ hogyne lenne.
                  Egyik kollégám Kínából hozott 16GB-osat is!

                  Hozzászólás: UHU 2.0 Gnome csere KDE-re #2133405
                  medveapu
                  Felhasználó

                    Ha a belépési képernyő alján ‘beállítás->grafikus környezet-> KDE’-t kiválasztod, bejelentkezel, aztán felteszi a kérdést, hogy alapértelmezett legyen-e. Ha igennel felelsz, akkor következő belépéstől mindig a KDE jelentezik be.
                    Mindegyik user-re külön állítható.

                    (szerk.: Azt feltételeztem, hogy a gmd – Gnome Display Manager elindul, tehát a grafikus bejelentkező ablakig minden rendben.)

                    Hozzászólás: UHU 2.0 Gnome csere KDE-re #2133406
                    medveapu
                    Felhasználó

                      Ha a belépési képernyő alján ‘beállítás->grafikus környezet-> KDE’-t kiválasztod, bejelentkezel, aztán felteszi a kérdést, hogy alapértelmezett legyen-e. Ha igennel felelsz, akkor következő belépéstől mindig a KDE jelentezik be.
                      Mindegyik user-re külön állítható.

                      (szerk.: Azt feltételeztem, hogy a gmd – Gnome Display Manager elindul, tehát a grafikus bejelentkező ablakig minden rendben.)

                      Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132779
                      medveapu
                      Felhasználó
                        bepe79 wrote:
                        Valaki elarulhatna, hogy mi ez a + , meg ++ , meg a hup-on az a +1 meg +10-ezes? huh.gif

                        Szerintem a ‘meg ++’ az ‘+ ++’
                        aminek analógiájára a ‘++’ =’ megmeg’,
                        de ha g:=k, akkor ‘mekmek’, ami akár kecske is lehet.

                        Vagy a ‘+1’ lehet egy inkrementáció is, ahol a hozzászólások számát növelik egyel.

                        (De az is lehet, hogy a + illetve a +1 az azt jelenti, hogy egyetértek, a ++ és a +10 azt jelenti, hogy teljesen egyetértek, de ez csak tipp. A három éves fiam arra a mondatra, hogy: „Egyetértek” válaszolt emigyen:”Én meg tizenegyet”…)

                        szerk.: „Oh, egy Lada megelőzőtt!”

                      10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 957