Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
dexter11 wrote:lada: az első linked 404
Lehet, hogy a kötőjel a végén nem tetszett a linknek.
Így jó:
http://img223.imageshack.us/img223/2599/menugrapcn3.jpgcsablak wrote:Találtam itt egy blogot, amely a Mandriva 2008-ról szól. Hozzá szerettem volna szólni, de nem enged írni a mezőbe.
Oda külön regisztrácó kell?Kié volt a blog? Engem is érdekelne.
csablak wrote:Találtam itt egy blogot, amely a Mandriva 2008-ról szól. Hozzá szerettem volna szólni, de nem enged írni a mezőbe.
Oda külön regisztrácó kell?Kié volt a blog? Engem is érdekelne.
[OFF]
Feltelepítettem az MDV 2008.0rc2-t és blogolni is fogok róla.
[/OFF]
Jó éjt, lemerült az akksim…[OFF]
Feltelepítettem az MDV 2008.0rc2-t és blogolni is fogok róla.
[/OFF]
Jó éjt, lemerült az akksim…medveapu wrote:majorlacko wrote:Van már akkora? (8GB)
Bevallom nem néztem még körül e téren.Há’ má’ hogyne lenne.
Egyik kollégám Kínából hozott 16GB-osat is!És miután hazahozta, kiderült, hogy 1GB… Kínában vette.
majorlacko wrote:Van már akkora? (8GB)
Bevallom nem néztem még körül e téren.Há’ má’ hogyne lenne.
Egyik kollégám Kínából hozott 16GB-osat is!Ha a belépési képernyő alján ‘beállítás->grafikus környezet-> KDE’-t kiválasztod, bejelentkezel, aztán felteszi a kérdést, hogy alapértelmezett legyen-e. Ha igennel felelsz, akkor következő belépéstől mindig a KDE jelentezik be.
Mindegyik user-re külön állítható.(szerk.: Azt feltételeztem, hogy a gmd – Gnome Display Manager elindul, tehát a grafikus bejelentkező ablakig minden rendben.)
Ha a belépési képernyő alján ‘beállítás->grafikus környezet-> KDE’-t kiválasztod, bejelentkezel, aztán felteszi a kérdést, hogy alapértelmezett legyen-e. Ha igennel felelsz, akkor következő belépéstől mindig a KDE jelentezik be.
Mindegyik user-re külön állítható.(szerk.: Azt feltételeztem, hogy a gmd – Gnome Display Manager elindul, tehát a grafikus bejelentkező ablakig minden rendben.)
bepe79 wrote:Valaki elarulhatna, hogy mi ez a + , meg ++ , meg a hup-on az a +1 meg +10-ezes?
Szerintem a ‘meg ++’ az ‘+ ++’
aminek analógiájára a ‘++’ =’ megmeg’,
de ha g:=k, akkor ‘mekmek’, ami akár kecske is lehet.Vagy a ‘+1’ lehet egy inkrementáció is, ahol a hozzászólások számát növelik egyel.
(De az is lehet, hogy a + illetve a +1 az azt jelenti, hogy egyetértek, a ++ és a +10 azt jelenti, hogy teljesen egyetértek, de ez csak tipp. A három éves fiam arra a mondatra, hogy: „Egyetértek” válaszolt emigyen:”Én meg tizenegyet”…)
szerk.: „Oh, egy Lada megelőzőtt!”
-
SzerzőBejegyzés