medveapu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 957
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ATi Radeon 9600 SE ; Mandriva disztró #2129684
    medveapu
    Felhasználó

      Van a Mandriva non-free tárolójában ati driver.
      Illetve segítségedre lehet még az http://easyurpmi.zarb.org
      Itt leírják, hogyan vegyél fel tárolókat. Léteznek ún. plf tárolók. Ezeket is célszerű felveni.
      Ha ez megvan, akkor simán a grafikus felületű szoftverek hozzáadásánál az ati drivert ki tudod választani, amit telepíteni is fog (függőségekkel együtt). Nekem speciel nem kellett végigcsinálnom az aticonfig –initial és hasonló dolgokat, mindent elintézett. Meg is lepődtem, „nem szoktam hozzá”.

      Próbálkoztam a gyári oldalról letöltött driverrel, nem jutottam eredményre.

      m.

      Hozzászólás: Politika #2129197
      medveapu
      Felhasználó
        Vladi wrote:
        Vannak fórumok ahol ezekről lehet vitázni. Szerintem a Linuxforum.hu nem ilyen hely.

        Aki egyetért velem, kérem jelezze a topikban
        ! Számítok a régi fórumozókra!

        Üdv: Vladi fórumtárs

        Nem vagyok egy régi fórumtárs, de talán jól jön egy idézet:
        „Politikáról csak egy üveg bor mellett” – Csapdlecsacsi c. filmből.

        Hozzászólás: Politika #2129198
        medveapu
        Felhasználó
          Vladi wrote:
          Vannak fórumok ahol ezekről lehet vitázni. Szerintem a Linuxforum.hu nem ilyen hely.

          Aki egyetért velem, kérem jelezze a topikban
          ! Számítok a régi fórumozókra!

          Üdv: Vladi fórumtárs

          Nem vagyok egy régi fórumtárs, de talán jól jön egy idézet:
          „Politikáról csak egy üveg bor mellett” – Csapdlecsacsi c. filmből.

          Hozzászólás: Sabayon 3.4 frissitese hogyan?! #2126615
          medveapu
          Felhasználó
            retaliator44 wrote:
            Ha nem nagy pirossal áll le, akkor az még jó.

            Megjegyzésként egy tanács kezdő Sabayonosoknak: ne essetek abba a hibába, mint én, hogy egyszerre akarjátok frissíteni az egészet egy emerge –update world-del. Nem megy végig, csak összekavar mindent. Én jó ideje bajlódok vele. Próbáljatok kisebb részenként frissíteni.

            Köszi!

            Azóta lefodult a glibc is, 5.5 óra alatt.
            De feladtam a Sabayont, mert a wlan-t nem sikerült beizzítani és a saba fórumon sem tudtak mit mondani… volt akinek ment, volt akinek nem.
            Ha lészen annyi időm, hogy megérje foglalkozni vele, akkor talán visszatérek erre.
            Köszi a jószándékot.

            Hozzászólás: Sabayon 3.4 frissitese hogyan?! #2126616
            medveapu
            Felhasználó
              retaliator44 wrote:
              Ha nem nagy pirossal áll le, akkor az még jó.

              Megjegyzésként egy tanács kezdő Sabayonosoknak: ne essetek abba a hibába, mint én, hogy egyszerre akarjátok frissíteni az egészet egy emerge –update world-del. Nem megy végig, csak összekavar mindent. Én jó ideje bajlódok vele. Próbáljatok kisebb részenként frissíteni.

              Köszi!

              Azóta lefodult a glibc is, 5.5 óra alatt.
              De feladtam a Sabayont, mert a wlan-t nem sikerült beizzítani és a saba fórumon sem tudtak mit mondani… volt akinek ment, volt akinek nem.
              Ha lészen annyi időm, hogy megérje foglalkozni vele, akkor talán visszatérek erre.
              Köszi a jószándékot.

              Hozzászólás: Kocsma topik #1951109
              medveapu
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                Mi az a word?

                Angolul talán szavdt jelent?

                Hozzászólás: Skype nem csatlakozik #2128449
                medveapu
                Felhasználó

                  Kicsit off, de mégsem:

                  Ha valaki szeretne AMD64 rendszerére megfelelő Skype-ot itt lobbizhat:
                  http://www.petitiononline.com/skype64/

                  Hozzászólás: Skype nem csatlakozik #2128450
                  medveapu
                  Felhasználó

                    Kicsit off, de mégsem:

                    Ha valaki szeretne AMD64 rendszerére megfelelő Skype-ot itt lobbizhat:
                    http://www.petitiononline.com/skype64/

                    Hozzászólás: 14 éves a debian #2128587
                    medveapu
                    Felhasználó

                      És meglepték magukat egy 4.0r1-gyel. (http://distrowatch.com/4417)

                      Hozzászólás: 14 éves a debian #2128588
                      medveapu
                      Felhasználó

                        És meglepték magukat egy 4.0r1-gyel. (http://distrowatch.com/4417)

                      10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 957