Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Van a Mandriva non-free tárolójában ati driver.
Illetve segítségedre lehet még az http://easyurpmi.zarb.org
Itt leírják, hogyan vegyél fel tárolókat. Léteznek ún. plf tárolók. Ezeket is célszerű felveni.
Ha ez megvan, akkor simán a grafikus felületű szoftverek hozzáadásánál az ati drivert ki tudod választani, amit telepíteni is fog (függőségekkel együtt). Nekem speciel nem kellett végigcsinálnom az aticonfig –initial és hasonló dolgokat, mindent elintézett. Meg is lepődtem, „nem szoktam hozzá”.Próbálkoztam a gyári oldalról letöltött driverrel, nem jutottam eredményre.
m.
Vladi wrote:Vannak fórumok ahol ezekről lehet vitázni. Szerintem a Linuxforum.hu nem ilyen hely.
Aki egyetért velem, kérem jelezze a topikban! Számítok a régi fórumozókra!Üdv: Vladi fórumtárs
Nem vagyok egy régi fórumtárs, de talán jól jön egy idézet:
„Politikáról csak egy üveg bor mellett” – Csapdlecsacsi c. filmből.Vladi wrote:Vannak fórumok ahol ezekről lehet vitázni. Szerintem a Linuxforum.hu nem ilyen hely.
Aki egyetért velem, kérem jelezze a topikban! Számítok a régi fórumozókra!Üdv: Vladi fórumtárs
Nem vagyok egy régi fórumtárs, de talán jól jön egy idézet:
„Politikáról csak egy üveg bor mellett” – Csapdlecsacsi c. filmből.retaliator44 wrote:Ha nem nagy pirossal áll le, akkor az még jó.Megjegyzésként egy tanács kezdő Sabayonosoknak: ne essetek abba a hibába, mint én, hogy egyszerre akarjátok frissíteni az egészet egy emerge –update world-del. Nem megy végig, csak összekavar mindent. Én jó ideje bajlódok vele. Próbáljatok kisebb részenként frissíteni.
Köszi!
Azóta lefodult a glibc is, 5.5 óra alatt.
De feladtam a Sabayont, mert a wlan-t nem sikerült beizzítani és a saba fórumon sem tudtak mit mondani… volt akinek ment, volt akinek nem.
Ha lészen annyi időm, hogy megérje foglalkozni vele, akkor talán visszatérek erre.
Köszi a jószándékot.retaliator44 wrote:Ha nem nagy pirossal áll le, akkor az még jó.Megjegyzésként egy tanács kezdő Sabayonosoknak: ne essetek abba a hibába, mint én, hogy egyszerre akarjátok frissíteni az egészet egy emerge –update world-del. Nem megy végig, csak összekavar mindent. Én jó ideje bajlódok vele. Próbáljatok kisebb részenként frissíteni.
Köszi!
Azóta lefodult a glibc is, 5.5 óra alatt.
De feladtam a Sabayont, mert a wlan-t nem sikerült beizzítani és a saba fórumon sem tudtak mit mondani… volt akinek ment, volt akinek nem.
Ha lészen annyi időm, hogy megérje foglalkozni vele, akkor talán visszatérek erre.
Köszi a jószándékot.kisbetu wrote:Mi az a word?Angolul talán szavdt jelent?
Kicsit off, de mégsem:
Ha valaki szeretne AMD64 rendszerére megfelelő Skype-ot itt lobbizhat:
http://www.petitiononline.com/skype64/Kicsit off, de mégsem:
Ha valaki szeretne AMD64 rendszerére megfelelő Skype-ot itt lobbizhat:
http://www.petitiononline.com/skype64/És meglepték magukat egy 4.0r1-gyel. (http://distrowatch.com/4417)
És meglepték magukat egy 4.0r1-gyel. (http://distrowatch.com/4417)
-
SzerzőBejegyzés