Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kedves Killall !
Az öszinte bocsánatkérésben már benne vagyon a bocsánat….
Jött egy pár válasz privát is, azokat megpróbálom, de ha természetesen van valakinet egyéb ötlete annak széles mosoly a távolból
P.S. Egy kis történelem, okulásképpen. 20 éve nem tudtuk mit jelent igazából a PC, még a Political Correct megnevezés sem létezett. Nem tudtuk mi VGA, tudtuk viszont mi a Hercules, a Winchester éépen kezdett átalakulni fegyverbõl adattárolóvá, a floppy-t még darabra vettük stikában mert cocom listán volt. A commodore-t üllés alatt kellet becsempészni, és ez idõ alatt kb 16.183 különbözõ rövidítést tanultunk meg és felejtettünk el.
Szerintem a linux jó elgondolás, de jó csak akkor lesz, ha a benne résztvevõk megpróbálnak minden téren más gondolkozást felvenni, így elfelejtik az interneten tobzódó csípõbõl tüzelést is. Ezt tényleg nem kioktatásként akarom írni, csak tanulságként.Na megyek mert kezdõdik mögöttem a fõnökkanossza.
M
😥 Köszi, bevallom az utolsó bekezdésemet azért írtam bele, mert ilyen válaszra számítottam.
Szóval, én ígérem hogy igyekszem, de ne vegyétek el a kedvét a kezdõknek…. ❗
Mi az a hw ? (nekem az angol HomeWork-re emlékeztet, de sejtem hogy nem ez…. 😀 )
-
SzerzőBejegyzés