Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Pomm isten vagy!

Hogy én mennyit szenvedtem ezzel, és most jó megint…THNX!
Pomm isten vagy!

Hogy én mennyit szenvedtem ezzel, és most jó megint…THNX!
Az igaz, de nem működik, tuner=-1 !!
Az igaz, de nem működik, tuner=-1 !!
Majorlacko, ismerem az oldalt, de ott az én gondomra nem találtam megoldást! Azért köszi!
Majorlacko, ismerem az oldalt, de ott az én gondomra nem találtam megoldást! Azért köszi!
és mi annak az smtp szervernek a neve?
meg akkor névnélkül adod fel a levelet? k i lesz a küldő? 😮és mi annak az smtp szervernek a neve?
meg akkor névnélkül adod fel a levelet? k i lesz a küldő? 😮Na kipróbáltam a mail -t, de nem kapom meg a maileket!
Kell ezt valahogy konfigolni?
Ilyeneket hol lehet megadni:
host smtp.gmail.com
port 587
protocol smtp
from [email protected]
maildomain gmail.com
auth on
user [email protected]
password ***
tls onNa kipróbáltam a mail -t, de nem kapom meg a maileket!
Kell ezt valahogy konfigolni?
Ilyeneket hol lehet megadni:
host smtp.gmail.com
port 587
protocol smtp
from [email protected]
maildomain gmail.com
auth on
user [email protected]
password ***
tls on -
SzerzőBejegyzés
