Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
apropo, hogyan kell az alairasomba, meg a nevem ala kepet tenni itt, a forumban?
[img]ide%20írod%20be%20az%20urlt…[/img]
Neroban van egy olyan, hogy cdkép felírás vagy valami ilyesmi, az kell neked… jah és a varázslót csukd be.
masik: nem lehetne megoldani vhgoy, hogy pl 5 random skint is toltson meg le hozza? vagy felesleges?
Dolgozunk rajta 😀
Gaim??
http://gaim.sourceforge.net/hali all! feltettem a slacki 10et, szepen be van allitva minden, csak az egerem gorgoje nem megy .. :/
Nekem ez szerepel az XF86config fájban
Code:Option „ZAxisMapping” „4 5 6 7”Milyen Linuxot használsz???
Nem ékezetes a fájlnok neve???Graf felület índításához a
Code:startxparancs bepütyögése is kell
De elötte egy X beállítás sem árt mert különben valszinü pld csak 60Hz fog müxeni a monitorodSegítsetek lécci, nekem lámának ! ( aki olyanba kezd amihez nem ért )
Felraktam most ezt a 10es slakit. A telepítés simán ment ( azt hiszem )
A gondom az hogy a grafikus mód nem indul el . Kéri a bejelentkezést + a root jelszót aztán kész.
Telepítéskor kérdezte az indítandó grafikus felületet, ki is választottam. Aztán most semmi.
Valamit még konfigurálnom kell parancssorban ? -
SzerzőBejegyzés