paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955080
    paca5
    Felhasználó

      Feltettem a 10.0-t 😀 😀

      Viszont van egy gondom (egyelöre)

      Nem müx az mplayer -xv paraméterrel

      Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955079
      paca5
      Felhasználó

        Ez kellett nekije..

        Code:
        mount /dev/hdb1 -t vfat /mnt/win98/
        Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955077
        paca5
        Felhasználó

          Valaki lécci 😥 😥 😥

          Szeretnék egy fat32-s wincsit felcsatolni
          ez szerepel az fstab-ban

          Code:
          /dev/hdb /mnt/win98 vfat uid=500,gid=500,umask=000,exec,dev,suid,rw,codepage=852,iocharset=iso8859-2 1 0

          Erre ez a válasz…

          Code:
          # mount /dev/hdb

          mount: wrong fs type, bad option, bad superblock on /dev/hdb,

                or too many mounted file systems

          Valamit rosszul csinálok de mit???

          Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955076
          paca5
          Felhasználó

            Vlaki tudja, hogy inditok el mas ablakkezelot is, azon kivul, amit default/nak megadok???? Mert startx-re bejon az xfce, de mas nem.. swaret-tal  – allitolag – fennt van mar a fluxbox is, de nem indul a startx fluxbox-ra. Amugy ez mar a 9.1-nel is gond volt nekem…Azonkivul / allitolag – fennt van a gnome es a kde is, de azok sem mennek….

            Neked is

            Code:
            xwmconfig
            Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955075
            paca5
            Felhasználó

              viszont engem is érdekelne, hogy parancssorból hogyan lehet adott ablakkezelõt indítani. az UHU-féle startx paraméterezés nem megy. eddig a legtöbb amit el tudtam érni az volt, hogy indítottam ‘csupaszon’ egy X-et, egy másik konzolból meg az ablakkezelõt amit akartam. ez fõleg arra lenne jó, hogy egyszerre több X felület és ablakkezelõ fusson

              Code:
              xwmconfig
              Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955073
              paca5
              Felhasználó

                Nem, paca, ez nem ment….:
                http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.html
                persze amint irtam elindult… 😆

                Ez Kovi oldala…

                Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955071
                paca5
                Felhasználó

                  Ha mar gondok es slacki 10/es…paca nem mukodik az oldalad…. 🙄

                  Melyik??
                  http://mplayerinstaller.uw.hu/news.php
                  http://www.linuxace.linuxuser.hu/e107/news.php

                  Hozzászólás: Mplayer codec #1957553
                  paca5
                  Felhasználó

                    Tisztázzunk valamit Colt te milyen codec-re gondolsz????

                    Hozzászólás: Slackware 10 autostart #1957462
                    paca5
                    Felhasználó

                      Ja és mégvalami tényleg nem lebas@ásból mondom de lécci ne nyíss mindig új topicot van egy Slacki 10.0-s topic oda nyugodtan írj bele..

                      Hozzászólás: Slackware 10 autostart #1957461
                      paca5
                      Felhasználó

                        a grafikus környezet elindulása elõtt le kellene futtatnom 1 scriptet..hova kellene bevésnem?suse alatt volt init.d itt se híre se hamva..

                        Pedig van..

                        /etc/rc.d/rc.local ebbe a fájlba írj bele

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 2,354