Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Feltettem a 10.0-t 😀 😀
Viszont van egy gondom (egyelöre)
Nem müx az mplayer -xv paraméterrel
Ez kellett nekije..
Code:mount /dev/hdb1 -t vfat /mnt/win98/Valaki lécci 😥 😥 😥
Szeretnék egy fat32-s wincsit felcsatolni
ez szerepel az fstab-banCode:/dev/hdb /mnt/win98 vfat uid=500,gid=500,umask=000,exec,dev,suid,rw,codepage=852,iocharset=iso8859-2 1 0Erre ez a válasz…
Code:# mount /dev/hdbmount: wrong fs type, bad option, bad superblock on /dev/hdb,
or too many mounted file systems
Valamit rosszul csinálok de mit???
Vlaki tudja, hogy inditok el mas ablakkezelot is, azon kivul, amit default/nak megadok???? Mert startx-re bejon az xfce, de mas nem.. swaret-tal – allitolag – fennt van mar a fluxbox is, de nem indul a startx fluxbox-ra. Amugy ez mar a 9.1-nel is gond volt nekem…Azonkivul / allitolag – fennt van a gnome es a kde is, de azok sem mennek….
Neked is
Code:xwmconfigviszont engem is érdekelne, hogy parancssorból hogyan lehet adott ablakkezelõt indítani. az UHU-féle startx paraméterezés nem megy. eddig a legtöbb amit el tudtam érni az volt, hogy indítottam ‘csupaszon’ egy X-et, egy másik konzolból meg az ablakkezelõt amit akartam. ez fõleg arra lenne jó, hogy egyszerre több X felület és ablakkezelõ fusson
Code:xwmconfigNem, paca, ez nem ment….:
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.html
persze amint irtam elindult… 😆Ez Kovi oldala…
Ha mar gondok es slacki 10/es…paca nem mukodik az oldalad…. 🙄
Melyik??
http://mplayerinstaller.uw.hu/news.php
http://www.linuxace.linuxuser.hu/e107/news.phpTisztázzunk valamit Colt te milyen codec-re gondolsz????
Ja és mégvalami tényleg nem lebas@ásból mondom de lécci ne nyíss mindig új topicot van egy Slacki 10.0-s topic oda nyugodtan írj bele..
a grafikus környezet elindulása elõtt le kellene futtatnom 1 scriptet..hova kellene bevésnem?suse alatt volt init.d itt se híre se hamva..
Pedig van..
/etc/rc.d/rc.local ebbe a fájlba írj bele
-
SzerzőBejegyzés