Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Na van egy kis mozgolódás az tuti…
http://www.distrowatch.com/?newsid=01684#0Slaptget et erre ra tudom uszitani?
Rá…
Leírás itt
http://www.linuxpackages.net/mirrors.phpTélleg, egyébként vki naggyon röviden összefoglalhatná nekem, miért jó pl. a slackware!
Vagy ez..
ftp://ftp.slackware.at/Az fsn-n kell keresgélni…
ftp://ftp.fsn.hu/pub/linux/distributions/…ckware-9.1-iso/3.) melyik disztibúciót válasszam, ha meg akarom a lehetõ leggyorsabban, a lehetõ legkisebb erõfeszítéssel, a lehetõ legmélyebben megismerni a linuxot?
Figyu ez marhaság megismerni a Linuxot ehhez kb 5000000 millio oldalt kell elolvasni könyvekben, hírekben (hup.hu) meg man-okban meg pld itt a Linuxforumban…
Ha a neked az Uhu teccik akkor használd az uhu-t ha esetleg más is érdekel akkor is elõtte informálodni olvasni róla böngészni a fórumokban majd utána letölteni az iso-t és csak utána telepíteni…. Nekem pld így jött be a FreeBSD és bár sokat olvastam még a telepítése elõtt de mindig a mélyvíz tanitja meg az embert alkalmazkodni….
Ha a kényelem számít akkor Uhu
Ha a kényelmes root számít akkor Debian
Ha érdekel a mögöttes akkor Slackware
Ha érdekel a Unix-Linux filozofia akkor LSF1. hogy tudom beállítani, milyen ablakkezelõ induljon?
xwmconfig
2. hol bújnak meg azok a *.tgz csomagok?
Ezt kifejtenéd???
3. wine ill. winex jobb játékra slacki alatt?
A wine és a winex tök más-más progi
Kovi oldalán találsz bõségesen leírást a játékokhoz is..
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/jatek1.htmlHa esetleg csomi kellene a Slackihez akkor elõször keresd itt
http://linuxpackages.net/
Ha itt nincs akkor mehet forrásból…Nos egy ilyen kérdésem nekem is lenne..
Letöltöttem a netrõl egy akarmi.img kiterjresztésü valamit. Linux alatt mivel lehet ehhez hozzányulni..
Ja és van mellette ccd meg cue fájlok is
A ccd az clone cd image (sztem legalábbis) Szal Linux alatt mivel és hogyan????? -
SzerzőBejegyzés