Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ha ezt csináltam:
swaret –update
swaret –upgradeFeltéve ha az /etc/swaret.conf fájba ezt is beírtad..
Code:ROOT=ftp://ftp.fsn.hu/pub/linux/distributions/slackware/slackware-currentEddig nkem a Slackware teccett a legjobban csak nincs hozzá túl sok csomag !.::(
Forrásból felmegy rá minden amugymeg..
http://linuxpackages.net/pedig ha tudnénk NTFS-re írni, már nem lenne megoldatlan gondom 😀
Csináld fordítva …
http://uranus.it.swin.edu.au/~jn/linux/explore2fs.htmEzzel eltudod érni a Linuxos particiót..
Az NTFS írásaí még nem 100%-s és sok esetben az egész NTFS partició megsérülhet, írás közben..Szal ezt felejtsd el.
cd írás terminálba..
cdrecord -eject -v -data speed=16 dev=0,0,0 valami.iso
32 MB Ram mellett kell swap,szvsz Live cd-ket felejtsd el
Jogos pld az Uhulive 64 MB alatt el sem indul..
Szedd le az xorg csomikat és tedd fel a régi xfree-s csomikat
Már ha megvannakA liv cd nekem nem jó mert azt minden inditásnál pakolgathatom.
Uhulive-ban van egy minden beállítást lementõ kis progi amivel utána következõ bootnál automatice betölt szal csak egyszer kell mindent beállítani..Sztem egy probát megér..
http://uhulivecd.linuxuser.hu/Ha telepített rendszert akarsz akkor meg Debian, Slackware
Visszatettem a swaret cache-bõl a xfree-t az xorg helyett és most müxik minden…
-
SzerzőBejegyzés