Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Feltettem az új dropline féle gnome-t (bár netettem volna) 🙁
Azota nincs xv kimenete az mplayernek. Szal nincs fullkélpernyõs lejátszás. Lefordítottam az mplayert gondoltam hátha de sajna mégse…. (felkerült az új xorg féle Xfree, gondolom az a hibás.)5let??
xfce-hez pedig csak a gdesklets nevû progi kell, ha olyasmi desktopot szeretnél, m mint pl az enyém. Persze nem muszály xfce, lehet gnome, enlightenment, vagy gonolom bármi már is. Lényeg, hogy a szükséges gtk és python csomagok fenn legyenek. 🙂
Nekem ez a gdesklets ezt írja ki:
Code:$gdesklets/usr/local/bin/gdesklets:65: DeprecationWarning: the ‘argc’ parameter is optional and deprecated
client.set_restart_command(1, [sys.argv[0]])
gDesklets 0.26.2
Copyright (C) 2003, 2004 The gDesklets Team
This software is licensed under the terms of the GNU GPL.
/usr/lib/python2.3/site-packages/gtk-2.0/gtk/__init__.py:83: GtkDeprecationWarning: gtk.mainloop is deprecated, use gtk.main instead
self.warn(message, DeprecationWarning)
Megnéztem és igazatok van…
http://hup.hu/modules.php?name=News&file=a…rticle&sid=6152Nekem Linux meg pld BSD esetén is a legnagyobb gond az XF86Config fájl beállítása volt a legnehezebb. Azt csináltam fogtam kinyomtattam az Uhu-s XF86Config fájlt és abból puskáztam sokat segített…
nos, úgy döntöttem, h a slakival kellene próbálkoznom…
Ez szterm jó döntés
akkor lenne 1-2 kérdésem:
2.) hol találok hozzá magyar nyelvû dokumentációt?http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.html
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slakiplusz.html3.) milyen fájlrendszer a nyerõ alatta?
ext3 vagy reiser..
guhu.fw.hu
A Slackis képekre 404 a válasz…
http://www.lynucs.org/?gdesklets
Hoppá ez durva TECCCIKKK.. 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
1.) a csomagok… milyen csomikat támogatnak? és mennyi van rájuk?
Ebben a Gentoo jobban áll
2.) biztonság… én paranoiás vagyok 1 kicsit… nameg nem szeretem ha vki turkál a cuccaimba, mint anno billy bácsi tette ^.-
egyenlõre ennyi…Ennek meg semmi köze sincs a disztrihez ez csak rajtad áll be tudsz-e lõni egy tûzfalat..
http://www.lynucs.org/index.php?screen_type=1&screen_id=89145899840881173b6626&m=screen
KELL!!! Ez nagyon király! Segítsetek ezt megcsinálni!! Besz*rás.
Lehet tévedek de ez superkaramba
http://netdragon.sourceforge.net/Mi az a mount-olas? Automatikusan indulo programok? Vagy mi?
Egy külsõ adathordozó (floppy, cd, memori card…..) a fájlrendszerbe illesztése
Amikor a cd-d tartalma megjelenik az mnt/cd könyvtárban akkor a rendszer felmuontolta cd-d..
http://www.linuxace.linuxuser.hu/egyeb/man…ba/mount.8.html -
SzerzőBejegyzés