paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux-ot kellene telepíteni… #1947014
    paca5
    Felhasználó

      De ha igazán munkás linuxot akarsz, melynek minden bitje optimalizálva van sorcerer, sourcemage, lunar meg ilyesmi. (kizárólag forrásból telepíthetõek)

      Vagy az LFS ami a nagyok Linuxa…
      http://www.linuxfromscratch.org/

      Hozzászólás: Linux-ot kellene telepíteni… #1947010
      paca5
      Felhasználó

        Nemakarok hittérítõt játszani de amikor kb 1 napos forgatás után még mindig forog a kde akkor gondolkozz el a Slackware-n. Vagy inkább elötte 😀 😀 😀

        Hozzászólás: Linux-ot kellene telepíteni… #1947008
        paca5
        Felhasználó

          mert nekem xp alatt az átlagos rendszerterheltség (úgy értve, h nem fut progi, ergo: üresjáratban) 25% volt. felpakoltam az uhu-t, lett 10%. kerneltfordítottam, lett 2%. elkezdtem kicsicsázni (átlátszós menük, háttérlátszó panelek, superkaramba-s theme-ek), és most 5%…

          OFF
          Ez bocsi de közel sem hiteles mert egy rendszer progiját ne mérj össze egy másik rendszer progijával…
          Figyu nekem a swaret progi ami olyan mint Debinban az apt azt írja ki a letöltés sebességre, hogy 60k ami azért is érdekes mert max 50 lehet..
          OFF

          Hozzászólás: milyen disztrib kellene #1952803
          paca5
          Felhasználó

            OFF


            Figyu, bár kissé off: vki, akinek van vmi jól beállított, szép gnome-ja, az küldjön már pár screenshotot róla.

            http://ftp.gnome.org/pub/GNOME/teams/marke…html/index.html

            Hozzászólás: UHU-automount Müködése?! #1952918
            paca5
            Felhasználó

              A supermount Mandrake találmány. Akiknek a Mandrake kell meg az Uhu azoknak igen is szükségük van az supermountra (õk azok akik eddig csak wint láttak)

              Amugy a progi maga itten elérhetõ
              http://supermount-ng.sourceforge.net/

              Hozzászólás: milyen disztrib kellene #1952797
              paca5
              Felhasználó

                Ugyanígy állunk a design-nal: ha csak az lenne a lényeg, én mindenképp Ablaxot használnék, mert – meg kell vallani – jó designereik vannak. Nekem fõleg a Longhorn felülete tetszik, nem is annyira az XP-é.

                Ebben különbözik a véleményünk sztem egy kde vagy egy új 2.6-s gnome sokkal szebb mint az Xp. A Longhorn meg még meg sem jelent hivatalosan (csak asszem valami demo vagy beta)

                Hozzászólás: milyen disztrib kellene #1952793
                paca5
                Felhasználó

                  Nekem fontos pl., hogy milyen vezérlõpultja van annak az adott disztrónak.

                  Slackware alatt nincs is ilyen vezérlõpult mégis megy mint a kisangyal…
                  Linux és Linux között is van nagy különbség mert pld egy Suse-t, Uhu-t, Fedorat oda lehet adni egy winrõl áttérõ emberkének, uaz az emberke a Debian vagy a Slackware telepítõjétõl lefagyna mint a win szokott, pedig kb ugyazt kapná (mondom kb)… Sokáig én is Uhu-t használtam, sõt még megvan most is, de nekem sebességre a Slackware sokkal jobban bejön…

                  Hozzászólás: Slackware – current #1947182
                  paca5
                  Felhasználó

                    Az Xfree frissulni fog? (marmint x.org -ra)

                    Nem ha van egy telepített 9.1-d és azt upgradeled swarettel a current ágra akkor a 4.3-s Xfree fog frissülni 4.4-re…
                    Magyarán a swaret csak pld kde-t képes frissiteni kde-re vagy xmms-t xmms-re de xfree-t nemképes xorg.ra

                    Mi van akkor, ha letöltöm, az egesz slackware currentet a gnome, a kde, a kdei, a source, a pasture könyvtárak kivételével, és utánna swarettel upgradelek? Most ez jó, vagy nem?

                    Mentsd le fullosan mindent majd másold be a Linux particióra és állítsd be az /etc/swaret.conf fájlba a pontos elérést

                    Majd

                    Code:
                    swaret –update

                    swaret –upgrade

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1947465
                    paca5
                    Felhasználó

                      Strasbourg felé, félúton….

                      😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

                      Hozzászólás: Röhely a köbön… #1947358
                      paca5
                      Felhasználó

                        levedetem a space lenyomasat a billentyuzeten, mostantol, aki lenyomja, jon nekem 1 HUF-fal!:)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 2,354