Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
(Sajnos az elsõ CD iso nem akar letöltõdni, hibával elszáll…)
Code:Slackware 9.1, kb. fél éve, de mostanában nem szándékszom változtatni ezen 🙂
Detto (bár én max 3 hónapja) 😀 😀 😀 😀
Elötte volt FreeBSD, Uhu, Mandrake, Suse, Redhat
A redhat kb 1997-ben volt, bakker csak egy icewm volt benne 😯Az Uhu most is megvan néha használom meg sajna a Win xp is van
De az alap a SLACKWARE 😉 😉 😉 😉 😉 😉
A dmesg progi kimenetében nézd meg felismeri-e a rendszered..
Code:dmesg > /home/neved/dmesg.txtAzert kerdem, mert en latok kulonbseget.
Konkretan miben láttál különbséget???
Slackware egyre több pontot kap ! 😉
Lehet, hogy letöltöm valahonnan ? 😛ftp://ftp.fsn.hu/pub/linux/distributions/…-install-d1.iso
ftp://ftp.fsn.hu/pub/linux/distributions/…-install-d2.isoHelp a Slackwarehez…
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.html
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slakiplusz.htmlEzt ismered???
http://linuxpackages.net/A Microsoft saját maga közel 7 milliárd dollárt fektet éves szinten a kutatásba és fejlesztésbe, amit azonban nem tudna visszatermelni, ha szoftverei forrását nyílttá tenné. „A nyílt forrással nem lehet pénzt csinálni” – vélekedik Sharp.
1 Ki kérte az M$-t, hogy fektessen be ennyi lovét..!!!!???
2 Van ettõl sokkal olcsobb és hatékonyabb fejlesztési metodus nemrég találták ki és szerintem ez az a dolog amire marhára oda kell figyelni mert aki elsõként csinálja az nagyot szakíthat aki viszont második lesz annak bukta van (LESZ) Szofverek területén ismerjük a trendet (GNU, GPL),de már van hardver vonalon is érdekes kezdeményezés… http://hup.hu/modules.php?name=News&file=a…rticle&sid=60363 Szépen is nézne ki ha a ficko nem az új munkaadó dolgait dícsérné
4 Csalodtam volna ha ez a magyar tárgyilgos 😯 😈 👿 ❓ informatikai portál ezt a hírt nem adta volna le
Mplayert …
mplayer -aop list=volnorm /zene/albumok/osszes/*.*
Uhu esetén ha beconfigolod a kerneled pld 586-ra akkor sem fogsz sokat észrevenni ugynis az uhu alapból egy eléggé grafikus rendszer pld egy Slackwarehez képest és ez nagyban lassítja a rendszert valamint pld elég sok alkalmazás indul el alapból (bár ez csak a bootolásat lassítja)
Sebesség növekményt pld akkor érhetnél el ha a kenel konfigolás mellett a glibc meg az Xfree csomikat is lefordítnád magadnak… De ezek olyan csomik amiknek nekiállni hát….nemsemmi…
Ha biztonsággal tudsz kernelt forgatni akkor csináld meg, de ha nem akkor sztem vagy elégedj meg a sebességével vagy tegyél fel egy Slackware-t:D 😀 😀 vagy Gentoot-t
-
SzerzőBejegyzés