paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,211-1,220 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: „idegen” csomagok #1946613
    paca5
    Felhasználó

      rpm telepitése: dpkg -i valami

      Nem rpm-t akartál írni véletlen??

      Hozzászólás: xkb hiba Xorg alatt #1938980
      paca5
      Felhasználó

        Ma megjelent a current ágban az xorg féle XFee
        http://hup.hu/modules.php?name=News&file=a…order=0&thold=0

        Hozzászólás: slack -ra telepíteni? #1942170
        paca5
        Felhasználó

          Tedd fel a swaret progit http://swaret.org/
          Majd az /etc/ könyvtárban a swaret.conf progit keresd meg..

          Hozzászólás: Csináljuk meg a Linuxot szépre! #1946248
          paca5
          Felhasználó

            kinézetileg akarom turbózni a Linuxom, mert kedden jön a haver, aki kíváncsi rá, h hogyan is néz ki, én meg szeretném, ha leesne az álla…

            Valahol megértelek a cicoma dolgával, de ez tipikus M$ generálta baromság… Persze igazad van abban, hogy lám lám Linux még ilyen szép cicomat is tud de aki ezek alapján ítél az meg is érdemli. Ez olyan mint amikor valaki a screnshatok alapján választ magának Linux disztrot

            Hozzászólás: slacki beállítás #1946198
            paca5
            Felhasználó

              sziasztok!  
              elsõ kérdésem, hogy miképpen tudom az konzolnak beállítani, hogy a usernek, a root-nak a promptja más-más színû legyen?

              Mint Uhuban (amikor belépsz rootként piros lesz?) ?? Az Uhu esetén ennyit számít az, hogy igényesen van összerakva
              Kérdésedra a pontos választ nemtudom de kiséletezhetsz ilyenekkel..

              Code:
              xfterm4 -fn 9×15 -bg black -fg green
              Hozzászólás: Ki mióta használja operációs rendszerét ? #1945769
              paca5
              Felhasználó

                Sajna nem jött le, hibával leállt kb. 4 MB-nál…. Mind1. Az elsõ megvan !  😕

                Van elég hely a wincsin??

                Olvasd el Kovi irásait mert ugy állat könnyü a telepítés..

                Hozzászólás: DC++SuSE 9.1 alatt #1946163
                paca5
                Felhasználó

                  1 Fontos megjegyzésem van… A Magyar hubok csak akkor engednek be ha a neved pontosan így néz ki..

                  Code:
                  [HUN]neved

                  Másik ami a hubokat illeti itt van Glindorf barátom kis kiegészítõje a progihoz…

                  A dcgui konfigurációs könyvtárában lévõ dcbookhub.cfg és dchub.cfg fájlok. A book, a dcgui kedvencek között fog megjelenni. Ez utóbbi kb. 50 magyar cd hub címet tartalmaz. A dchub.cfg pedig további, több mint ezer külföldi hub címet. A két fájlt, csupán be kell másolni a $HOME/.dc/ könyvtárba, természetesen ha a jelenlegi dcgui-ban szerepelnek fontos hub címej, elötte azokat menteni kell.

                  http://glindorph.linuxuser.hu/glinuxia/dow…ui-hubs.tar.bz2

                  Hozzászólás: Error: vak vezet #1946159
                  paca5
                  Felhasználó

                    Itt van a lényeg:

                    A tájékozottság magabiztossá tesz. A tájékozatlanság, az meg pláne.

                    Hozzászólás: Ki mióta használja operációs rendszerét ? #1945767
                    paca5
                    Felhasználó

                      Paca5 ! Bízom benned ! Most jön le ! Még 5 óra van hátra a CD2-bõl… (az elsõ simán lejött)

                      Ha jól emléxem akkor nekem csak az elsõ cd volt meg, felment simán majd ami kellett azt utána swaret-l (ez olyan mint a debianban az apt) tettem fel…
                      http://swaret.org/

                      Info a Slackihoz

                      http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.html
                      http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slakiplusz.html

                      THNX Kovi 😀 😀

                      Hozzászólás: Ki mióta használja operációs rendszerét ? #1945764
                      paca5
                      Felhasználó

                        igénytelen grafikákkal

                        Ezért mindenki tülekedni fog.

                        GFSoldier tuti a web oldal grafikájára gondolt…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,211-1,220 / 2,354