paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: A legjobb ftp kliens #1944659
    paca5
    Felhasználó

      Igloo ugyan fizetõs, de ha lejár a 30 nap letörlöd és felrakod újra akkor megint müx 30 napig..

      Hozzászólás: A legjobb ftp kliens #1944656
      paca5
      Felhasználó

        Te most tul.képpen egy teljes web oldalt akarnál tükrözni,lementeni (vagy egy egész ftp tartalmat lementeni??) ???

        Hozzászólás: A legjobb ftp kliens #1944653
        paca5
        Felhasználó

          Midnight Commander

          Hozzászólás: hangprobléma #1944581
          paca5
          Felhasználó

            ALSA és ESD ezeket az XMMS-ben lehet beállítani?

            Be… Opciok, Beállítások, Kimeneti modul
            De megnéztem nekem csak esd esetén müxik

            amúgy most nézem,hogy rosszul ismeri föl az uhu a hangkártyámat,valami istentudja minek nézi…ne rakjak föl valami drivert hozzá?

            Ha müxik maga a hang akkor nemkell!!!!! pld ac97-s kártyákra Linux alatt via….akarmi driver van

            Hozzászólás: hangprobléma #1944579
            paca5
            Felhasználó

              Az arts szép meg jó mint hangszerver vagy mint hang daemon, De sztem azért közel sem megfelelõ….Nekem mindig beragad lejátszás után…

              Linux alatt elvileg az alsa és az esd tud egyszerrre több hangot kiadni egyszerre (alsa mellett)

              Hozzászólás: Slackware! #1944536
              paca5
              Felhasználó

                Slackwareba is kell forditani de csak plussz cuccokat, az meg mar nem annyira gond!

                Slackware-hez is van csomi bõven…Pld itt http://linuxpackages.net/

                De hol a magyar slackware közösség? Kérem segítsetek!

                Hát van ilyen, de nem sokan vannak sajna…
                http://www.slackware.hu/

                Meg van irc is
                pld irc.extra.hu és ott az szle szoba

                Hozzászólás: Lefordított MPlayer gond #1944532
                paca5
                Felhasználó

                  Hát a configure kimenete nemártana akkor talán többet tudnánk mondani…

                  Hozzászólás: mp3 #1938338
                  paca5
                  Felhasználó

                    Találtam egy másik tömörítöt a neve flac
                    http://flac.sourceforge.net/

                    Hozzászólás: Freesbie problem! -Help! #1944479
                    paca5
                    Felhasználó

                      Hali!

                      Nos elég röhejes a probléma!
                      A helyzet az, hogy nem tudom hogyan tudnék Graf felülethez jutni!

                      Gondolom startx
                      http://www.freesbie.org/

                      Hozzászólás: mp3 #1938337
                      paca5
                      Felhasználó

                        Legolas látom tökre otthonosan mozogsz a scriptek írásában, lécci segííjjjjj nekem…

                        Adott egy könyvtár benne kb 30db man fájl
                        ae.1
                        pine.1
                        ping.8

                        Szal ezeket a man oldalakat akarom átalakítani html formátumra..
                        Namármost loptam az mplayer csapattol mégpedig ezt..

                        Code:
                        cat mplayer.1 | sed s/SS 20/SS 4/ | groff -man -Thtml – > manpage.html

                        Ami müködik is eszméletlen szépen
                        Viszon a gondom a következõ nyilván a mplayer.1 helyett most nekem más nevek vannak ez az elsõ gond a második pedig az, hogy a kimenetnek tök. uannak kéne lennie mint a bemenetnek csak nem akarmi.1 hanem akarmi.html
                        pld ae.1 ] ae.html
                        Szal lécci mit kéne átírnom és mire????

                        Ui: a man2html progit és a man2web progit is ismerem de nekem ez jobban tecccikkkk……

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 2,354