Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
iso mountolása:
su
mkdir -p /mnt/loop
modprobe loop
mount -t auto -o loop /home/bela/cdimage.iso /mnt/loop
exit
cd /mnt/loopAz Arch alapja a Slackware volt????
Nálunk ez mikor fog elõferdülni?
Amikor az M$ csõdbejut kb akkor…
Szokásos prog.hu-s gyalázkodás…
Minden mind1 csak nevetséges,megalázó (kernel hibák esetén) feltupírozó,megalapozatlap… Szal ez a prog.huTegnapi hír:
Autóbaleset áldozatává vált a Debian két fejlesztõjeValóság:
Autóbalesetben elhunyt két Debian fejlesztõAz elsõ a prog.hu -ról a második a Hup.hu -ról származik….
Lehet én vagyok paranoiás de akkor is….
Szia
cdda2wav -D 0,0,0 -S 6 -x -t 2 -O wav
Mostmár müxik thnx… 😀 😀 😀
Legolas probálkozom a scripted-l mahinálni..
Sajna alapbol nem fut..
Code:b# ./grab_oggHasználat: ./grab_ogg {sávok száma} [célkönyvtár]
Majd kiprobáltam a sript egy részét csak külön…
cdda2wav -D 0,0,0 -S 6 -x -t $count -0 wav ~/CD_image/cdda.wav
Code:bash-2.05b# cdda2wav -D 0,0,0 -S 6 -x -t $count -0 wav ~/CD_image/cdda.wavType: ROM, Vendor ‘IDE-CD ‘ Model ‘R/RW 12x8x32 ‘ Revision ‘ 3.0’ MMC+CDDA
724992 bytes buffer memory requested, 4 buffers, 75 sectors
#Cdda2wav version 2.00.3_linux_2.4.21_i686_i686, real time sched., soundcard, libparanoia support
AUDIOtrack pre-emphasis copy-permitted tracktype channels
1-12 no no audio 2
Table of Contents: total tracks:12, (total time 56:21.12)
1.( 0:54.50), 2.( 4:28.12), 3.( 3:51.00), 4.( 3:52.58), 5.( 4:17.65),
6.(11:05.12), 7.( 4:50.23), 8.( 4:04.62), 9.( 4:23.38), 10.( 4:39.62),
11.( 4:50.23), 12.( 5:00.57)
Table of Contents: starting sectors
1.( 0), 2.( 4100), 3.( 24212), 4.( 41537), 5.( 58995),
6.( 78335), 7.( 128222), 8.( 149995), 9.( 168357), 10.( 188120),
11.( 209107), 12.( 230880), lead-out( 253437)
CDINDEX discid: UcftPUGLtEMluxJfFFCuJai.SQs-
CDDB discid: 0x870d330c
CD-Text: not detected
CD-Extra: not detected
Incorrect start track setting: 0
Please use -help or consult the man page for help.
Figyu ha jelentkezel, hogy van kb 2 heted most, akkor sztem tutira fognak neked melot adni 😀
bakker eltûntek a víruskeresõ pluginjaim a sylpheedbõl…!!!
csinálhatom meg újból…Skacok tényleg minden bántás nélkül, de tényleg…
Szal nagyon is pártolom az ötletet, hogy fordítást kéne csinálni (magam is beállnék, ha nemlennék analfabéta külföldiül) de ha egy ilyen fordítási akciot terveztek akkor sztem a legjobb egy nagy közösségnek besegíteni (mindig jól jön a vérfrissités) pld gnome vagy kde project….Sztem oda jó becsatlakozni és segíteni… -
SzerzőBejegyzés