paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,251-1,260 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ISO mountolás 1 paranccsal???? #1943908
    paca5
    Felhasználó

      iso mountolása:

      su
      mkdir -p /mnt/loop
      modprobe loop
      mount -t auto -o loop /home/bela/cdimage.iso /mnt/loop
      exit
      cd /mnt/loop

      Hozzászólás: Arch Linux #1944440
      paca5
      Felhasználó

        Az Arch alapja a Slackware volt????

        Hozzászólás: .:: Torvalds mindent bevallott! ::. #1944429
        paca5
        Felhasználó

          Nálunk ez mikor fog elõferdülni?

          Amikor az M$ csõdbejut kb akkor…

          Hozzászólás: .:: Torvalds mindent bevallott! ::. #1944426
          paca5
          Felhasználó

            Szokásos prog.hu-s gyalázkodás…
            Minden mind1 csak nevetséges,megalázó (kernel hibák esetén) feltupírozó,megalapozatlap… Szal ez a prog.hu

            Tegnapi hír:
            Autóbaleset áldozatává vált a Debian két fejlesztõje

            Valóság:
            Autóbalesetben elhunyt két Debian fejlesztõ

            Az elsõ a prog.hu -ról a második a Hup.hu -ról származik….

            Lehet én vagyok paranoiás de akkor is….

            Hozzászólás: Programok Linux-ra #1944434
            paca5
            Felhasználó

              Szia

              Hozzászólás: mp3 #1938336
              paca5
              Felhasználó

                cdda2wav -D 0,0,0 -S 6 -x -t 2 -O wav

                Mostmár müxik thnx… 😀 😀 😀

                Hozzászólás: mp3 #1938332
                paca5
                Felhasználó

                  Legolas probálkozom a scripted-l mahinálni..

                  Sajna alapbol nem fut..

                  Code:
                  b# ./grab_ogg

                  Használat: ./grab_ogg {sávok száma} [célkönyvtár]

                  Majd kiprobáltam a sript egy részét csak külön…

                  cdda2wav -D 0,0,0 -S 6 -x -t $count -0 wav ~/CD_image/cdda.wav

                  Code:
                  bash-2.05b# cdda2wav -D 0,0,0 -S 6 -x -t $count -0 wav ~/CD_image/cdda.wav

                  Type: ROM, Vendor ‘IDE-CD  ‘ Model ‘R/RW 12x8x32    ‘ Revision ‘ 3.0’ MMC+CDDA

                  724992 bytes buffer memory requested, 4 buffers, 75 sectors

                  #Cdda2wav version 2.00.3_linux_2.4.21_i686_i686, real time sched., soundcard, libparanoia support

                  AUDIOtrack pre-emphasis  copy-permitted tracktype channels

                       1-12           no              no     audio    2

                  Table of Contents: total tracks:12, (total time 56:21.12)

                   1.( 0:54.50),  2.( 4:28.12),  3.( 3:51.00),  4.( 3:52.58),  5.( 4:17.65),

                   6.(11:05.12),  7.( 4:50.23),  8.( 4:04.62),  9.( 4:23.38), 10.( 4:39.62),

                  11.( 4:50.23), 12.( 5:00.57)

                  Table of Contents: starting sectors

                   1.(       0),  2.(    4100),  3.(   24212),  4.(   41537),  5.(   58995),

                   6.(   78335),  7.(  128222),  8.(  149995),  9.(  168357), 10.(  188120),

                  11.(  209107), 12.(  230880), lead-out(  253437)

                  CDINDEX discid: UcftPUGLtEMluxJfFFCuJai.SQs-

                  CDDB discid: 0x870d330c

                  CD-Text: not detected

                  CD-Extra: not detected

                  Incorrect start track setting: 0

                  Please use -help or consult the man page for help.

                  Hozzászólás: Magyarositas #1925221
                  paca5
                  Felhasználó

                    Figyu ha jelentkezel, hogy van kb 2 heted most, akkor sztem tutira fognak neked melot adni 😀

                    Hozzászólás: víruskezelés #1942423
                    paca5
                    Felhasználó

                      bakker eltûntek a víruskeresõ pluginjaim a sylpheedbõl…!!!
                      csinálhatom meg újból…

                      http://uhu.mailindex.hu/doksi/sylpheed_claws.pdf

                      Hozzászólás: Magyarositas #1925219
                      paca5
                      Felhasználó

                        Skacok tényleg minden bántás nélkül, de tényleg…
                        Szal nagyon is pártolom az ötletet, hogy fordítást kéne csinálni (magam is beállnék, ha nemlennék analfabéta külföldiül) de ha egy ilyen fordítási akciot terveztek akkor sztem a legjobb egy nagy közösségnek besegíteni (mindig jól jön a vérfrissités) pld gnome vagy kde project….Sztem oda jó becsatlakozni és segíteni…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,251-1,260 / 2,354