Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Bár ez nem pont az amire gondolsz de sztem tök állat..
http://www.mynetcologne.de/~nc-eisenlpe2/x…xmms-crossfade/https://gmail.google.com/
Itt „gyenge” 1Gigás a limit !!!!!Vagy legyél stilszerü..
http://www.linuxmail.org/Kicsit lehetne bõvebben a Slackware-rõl
A Slackware a legelsõ disztrik egyike. Az elsõ kiadásban még maga Linus is részt vett 8)
A Salack legnagyobb elõnye a minden cicomátol való mentessége…Ha megnézed a honlapjukat http://slackware.com/ akkor átérzed az egész disztri filozófiáját semmi csili vili grafikus bigyo csak sima szimpla, gyors, rugalmas, müködés…
Kovi írt rola 1-2 gondolatot itt:http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.html meg itt:
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slakiplusz.htmlA 9.1-s a leguccso kiadás amiben a csomik a 2003-09 kiadásnak megfelelõek.. Viszont van current elérés ami meg a legfrissebb csomikat tartalmazza… Fel kell tenni a swaret progit majd beállítani az elérést és már mehet is a debianhoz hasonló swaret –upgrade ami frissiti a rendszered és így naprakész maradhatsz…
Grafikus XFce 4 menü editor:
http://users.skynet.be/p0llux/Ezzel az a gond Vizsla, hogy az uhusok tökre átírták a menüket (xfce menüjét is) és a grafikus menü editor az eredeti menüt tudja buherálni …
Killall menü-] doksi -] uhumenü -] ott le van írva minden..
(fejbõl írom mert slacki alatt nincs ilyen menü 😀 )Most akkor menjél be a „lib/modules/2.X.XX/kernel/drivers” könyvtárba, ha ott nincs „video” könyvtár benne és nincsen benne az nvidia.o modul, akkor nem is fogg menni.
Nincs ott 😥 pedig a legújabb NV drivert tettem fel..
Na mind1 OpenGl nemsokra kellNah, finomítom…azt gyia
Ha frissited a rendszered akkor feltétlen upgradelj mert volt egy-két elég nagy bug..
swaret –update
swaret –upgradecsak a’la nature:
moprobe nvidiabash-2.05b# modprobe nvidia
FATAL: Module nvidia not found.Paca, és ez hogy is müxik??? Lehúztam, átszerkesztettem…átmásoltam de nem megy
Feltetted… majd keress egy swaretconf vagy valami hasonlot az /etc könyvtárba és nevezd át erre: „swaret.conf”
Nyisd meg egy editorral és szerkeszd át ilyenreROOT=file:/mnt/cdrom
#ROOT=file:/mnt/dvdrom
#ROOT=file:/mnt/usbmemstick
ROOT=ftp://ftp.fsn.hu/pub/linux/distributions/slackware/slackware-$VERSIONMajd add ki a swaret –update majd utána swaret –install XFree parancsokat..
Ui. Van hozzá magyarítás is
http://swaret.org/i18n/swaret.lang.HUNGARIAN
Töltsd le majd másold be az /usr/share/swaret könyvtárba …
Majd szerkeszd át az /etc/swaret.conf fájlt ilyenre..# Define the language for status and error messages
LANGUAGE=HUNGARIAN
#Ennyi…
😀 😀 😀 😀 😀 -
SzerzőBejegyzés