Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Bazz megszivattam magam de rendesen…
Szal eddig a dropline féle 2.6-s gnome volt telepítve, gondoltam megjelent a currentben akkor felteszem az eredeti slackis változatot ……. Dropline féle gnome letöröl majd sware-l upgredelem a rendszerem erre a swaret kiírja nincs új frissitendõ csomi hajam égnekállllllllll De gondoltam sebaj manuálisan csak megy, beírtam swaret –install gnome erre nekiállt leszedni mindent 😀 😀 az ftp szerverrõl, befejezte és az összes gnome-s progi szarik elindulni
pld gimpCode:$ gimpgimp: relocation error: /usr/lib/libgtk-x11-2.0.so.0: undefined symbol: g_type_class_add_private
laci@paca:~$
Mozilla
Code:$ mozilla/usr/lib/mozilla-1.6/mozilla-bin: relocation error: /usr/lib/libpangoft2-1.0.so.0: undefined symbol: g_type_class_add_private
Valakinek 5let????
Megjelent a current ágban a gnome 2.6 …
Szal sztem a dropline féle vonal felejtõs, van eredeti slackis gnome is.!!!!a swaret megy tölt is lefelé, de most valójában mi is történik?
frissítem a rendszeremet? és nemslack 9.1 -m lesz hanem current?
bocs a hülye kérdésért de szeretem tudni, hogy mi történik…Ha azt irtad be amit leírtam akkor a 9.1-hez megjelent frissitések kerülnek csak letöltésre most nálad… A currenthez mást kell beírni.
xfce-t én is kedvelem, sõt! csak egy problémám volt vele: a panel menüje és ikonjai üresek, én pedig lusta voltam összerakni… ez mindig így van vagy csak az alap 9.1 xfce-je ilyen elhanyagolt? vagy csak nálam ilyen? esetleg létezik vmi kisalkalmazás, ami mondjuk a gnome menüjét át tudná ‘konvertálni’ xfce-sre?
Ez alapból üres, Uhu alatt is neked kell kitöltögetni
Viszont valahogy össze lehet buherálni az Xfce-t meg a Rox-t és akkor lesz ikon is a desktopon (sokaknak ez hiányzik)más: dropline-hoz a 4.4-es xfree-t használod, jól emlékszem? komolyan gondolkodom rajta, hogy ki kellene próbálni.
Szemét megszivatot de rendesen én azthittem a 4.4-s Xfree futkos de kderült a dropline telpítõje leszedte azt és helyette felnyomta az Xorg féle Xfree-t… De azota már visszatettem a 4.4-t…
Tényleg, használja vki a current-et? Mennyire stabil?
Csak azt… 😀 😀 😀
Megmondom öszintén én Xfce párti vagyok szal kde és gnome kb heti egyszeri inditás az én gépemen (ezért ezekrõl sok infom nincs) de amikor használtam õket akkor sem volt vele semmi gond sem…
Sõt nálam a gnome a Dropline féle 2.6-s Gnome és ezzel sincs semmi bajom, müxik vele (benne) minden…Jó lenne tudni mit is csináltál aminek ez lett a következménye..
Sztem tedd fel a swaret nevü progit http://swaret.org/ és upgradeld a rendszered. Lehet leszedtél valamit ami létfontosságu ..
Tényleg ha már itt járunk azt hogy lehet beállítani a bash esetén hogy ha én belépek egy könyvtárba akkor azt mutassa is teljes eléréssel??
Mármint a $ jel elött
vagyis ha bepötyögöm a cd /home/akarmi/zene
akkor ez legyen: /home/akarmi/zene/ bash:$Uhuban ez így van de slacki alatt lövésem sincs merre meddig…
paca, latom sikerult vegre az avatar ;]
kiraly lett 😉Jahh THNX 8)
Igen ezek képnézegetõk, de nem tudom úgy beállítani õket, hogy, mondjuk a jobb oldalon diaképeket látok, a bal oldalon a könyvtárfát s alatta pedig az elõnézeti képet… tehát három ablakos figura kell nekem…
A gqview a te barátod
http://gqview.sourceforge.net/
http://gqview.sourceforge.net/view-shot.htmlVan belõle Suse csomi is..
http://guru.unixtech.be/rpm/gqview/ -
SzerzőBejegyzés