paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,291-1,300 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: slack -ra telepíteni? #1942153
    paca5
    Felhasználó

      Bazz megszivattam magam de rendesen…
      Szal eddig a dropline féle 2.6-s gnome volt telepítve, gondoltam megjelent a currentben akkor felteszem az eredeti slackis változatot ……. Dropline féle gnome letöröl majd sware-l upgredelem a rendszerem erre a swaret kiírja nincs új frissitendõ csomi hajam égnekállllllllll De gondoltam sebaj manuálisan csak megy, beírtam swaret –install gnome erre nekiállt leszedni mindent 😀 😀 az ftp szerverrõl, befejezte és az összes gnome-s progi szarik elindulni
      pld gimp

      Code:
      $ gimp

      gimp: relocation error: /usr/lib/libgtk-x11-2.0.so.0: undefined symbol: g_type_class_add_private

      laci@paca:~$

      Mozilla

      Code:
      $ mozilla

      /usr/lib/mozilla-1.6/mozilla-bin: relocation error: /usr/lib/libpangoft2-1.0.so.0: undefined symbol: g_type_class_add_private

      Valakinek 5let????

      paca5
      Felhasználó

        Megjelent a current ágban a gnome 2.6 …
        Szal sztem a dropline féle vonal felejtõs, van eredeti slackis gnome is.!!!!

        Hozzászólás: slack -ra telepíteni? #1942144
        paca5
        Felhasználó

          a swaret megy tölt is lefelé, de most valójában mi is történik?
          frissítem a rendszeremet? és nemslack 9.1 -m lesz hanem current?
          bocs a hülye kérdésért de szeretem tudni, hogy mi történik…

          Ha azt irtad be amit leírtam akkor a 9.1-hez megjelent frissitések kerülnek csak letöltésre most nálad… A currenthez mást kell beírni.

          paca5
          Felhasználó

            xfce-t én is kedvelem, sõt! csak egy problémám volt vele: a panel menüje és ikonjai üresek, én pedig lusta voltam összerakni… ez mindig így van vagy csak az alap 9.1 xfce-je ilyen elhanyagolt? vagy csak nálam ilyen? esetleg létezik vmi kisalkalmazás, ami mondjuk a gnome menüjét át tudná ‘konvertálni’ xfce-sre?

            Ez alapból üres, Uhu alatt is neked kell kitöltögetni
            Viszont valahogy össze lehet buherálni az Xfce-t meg a Rox-t és akkor lesz ikon is a desktopon (sokaknak ez hiányzik)

            más: dropline-hoz a 4.4-es xfree-t használod, jól emlékszem? komolyan gondolkodom rajta, hogy ki kellene próbálni.

            Szemét megszivatot de rendesen én azthittem a 4.4-s Xfree futkos de kderült a dropline telpítõje leszedte azt és helyette felnyomta az Xorg féle Xfree-t… De azota már visszatettem a 4.4-t…

            paca5
            Felhasználó

              Tényleg, használja vki a current-et? Mennyire stabil?

              Csak azt… 😀 😀 😀

              Megmondom öszintén én Xfce párti vagyok szal kde és gnome kb heti egyszeri inditás az én gépemen (ezért ezekrõl sok infom nincs) de amikor használtam õket akkor sem volt vele semmi gond sem…
              Sõt nálam a gnome a Dropline féle 2.6-s Gnome és ezzel sincs semmi bajom, müxik vele (benne) minden…

              Hozzászólás: slack -ra telepíteni? #1942142
              paca5
              Felhasználó

                Jó lenne tudni mit is csináltál aminek ez lett a következménye..

                Sztem tedd fel a swaret nevü progit http://swaret.org/ és upgradeld a rendszered. Lehet leszedtél valamit ami létfontosságu ..

                paca5
                Felhasználó

                  Tényleg ha már itt járunk azt hogy lehet beállítani a bash esetén hogy ha én belépek egy könyvtárba akkor azt mutassa is teljes eléréssel??
                  Mármint a $ jel elött
                  vagyis ha bepötyögöm a cd /home/akarmi/zene
                  akkor ez legyen: /home/akarmi/zene/ bash:$

                  Uhuban ez így van de slacki alatt lövésem sincs merre meddig…

                  Hozzászólás: Programok telepítése… #1941785
                  paca5
                  Felhasználó

                    paca, latom sikerult vegre az avatar ;]
                    kiraly lett 😉

                    Jahh THNX 8)

                    Hozzászólás: Programok telepítése… #1941783
                    paca5
                    Felhasználó

                      Igen ezek képnézegetõk, de nem tudom úgy beállítani õket, hogy, mondjuk a jobb oldalon diaképeket látok, a bal oldalon a könyvtárfát s alatta pedig az elõnézeti képet… tehát három ablakos figura kell nekem…

                      A gqview a te barátod
                      http://gqview.sourceforge.net/
                      http://gqview.sourceforge.net/view-shot.html

                      Van belõle Suse csomi is..
                      http://guru.unixtech.be/rpm/gqview/

                      Hozzászólás: „Intelligens” mp3-crossfade #1942478
                      paca5
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,291-1,300 / 2,354