Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Soma ezt elolvastad???
http://fellow.linuxforum.hu/kernel_felkonfigMert ebbe benne van minden!!!!
Amugy amikor kijelölsz valamit és mellette az (M) lesz látható akkor lesz modulként, neked a * kell mert ekkor kerül be fixen az ext3 a kernelbe!!
Soma20 menj végig fellow professzore doksija alapján
http://fellow.linuxforum.hu/kernel_felkonfigUI. Sztem az ext3 fájlrendszert modulba tetted nem???
Azt fixen bele kell tenni..K3b-t hagyd a fenébe (konzol rulez 😀 :D)
Code:for i in *.mp3;do mpg123 -b 10000 -s $i| sox -t raw -r 44100 -s -w -c2 – $i.wav;doneLépj be abba könyvtárba ahol a mp3-k vannak majd indítsd el ezt a scriptet..Ez megcsinálja az mp3 -] wav átalkítást
Majd utána
Code:cdrecord -v speed=4 -dev=0,0,0 -pad -audio *.wavdcgui hublista, magyar hubokkal
fellow ez kellett a kernelbe.. Az adsl-hez
CONFIG_PPP=y
# CONFIG_PPP_MULTILINK is not set
CONFIG_PPP_FILTER=y
CONFIG_PPP_ASYNC=y
CONFIG_PPP_SYNC_TTY=y
CONFIG_PPP_DEFLATE=y
CONFIG_PPP_BSDCOMP=yKIR
Pomm nézd meg Kovi irásaiban elvileg benne van…
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slaki.html
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/slakiplusz.htmlde meg mindig nem tudom mire jo az adsl-start; mit csinal? ez vmi pppoeconf frontend?
Az adsl-start progival lehet fellépni a netre
Be kell állítani az adsl paramétereket az adsl-setup progiban (user, passw, dns) majd utána adsl-start és már van is net…Nálam 2.6 alatt azt írja ki Timed Out, ilyet 2.4.22 alatt sose ír ki csak simán connectál 😥
Az /etc/lilo.conf fájlt kell szerkesztgetni..Az enyém ilyen…
Code:image = /usr/src/linux-2.6.5/arch/i386/boot/bzImageroot = /dev/hda1
label = Linux2.6.5
read-only
Majd add ki a „lilo” parancsot
wget -mhttp://www.lakaskassza.hu/index_flash.html
Esetleg így..
Code:wget -m -np http://www.lakaskassza.hu/index_flash.htmlUhu-hoz ez a jó!!!
-
SzerzőBejegyzés