Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Osztom Csaba véleményét az Uhu egy állati jól összeállított disztri ha lenne benne angol meg pld német nyelvi támogatás hát…ütne mint állat külföldön is.
Viszont szerintem aki érdeklödik a Linux tanulás iránt és nemriad vissza egy gondtól annak tudom ajánlani a Slackware-t 😀 😀
Néztem én is és tényleg nem müxött kb 11 00-kor
De mosmár télleg OKImplayer, xine
Badur ilyenre igen iyenre, de 2 dolog..
1 kéne a cég neve meg a tied is mellékelve hozzá…
2 ird le lécci „rendesen” átfogalmazva 😀THNX
Van egy 5letem nekem is..
Biztos van sok emberke aki rendszergazdiként dolgozik cégeknél és nagy Linuxos.
Nos csinálni kéne egy levelet(vagy egy oldalt) ahol az ő cége dogait ecseteli annak tükrében mi változott amiota Linux müxik nekik…Ez reklám lenne a rendszergazdinak; a cégnek!!!!; és a Linuxnak is..
Ha forrásból telepítettél (configure;make ; make install ) és a fordítás után a könyvtárat meghagytad akkor lépj be oda és add ki ezt a 2 parancsot
make uninstall
make cleanHát skacok egem utál a szlaki az tuti…
2 gondom van
– a Telepítő 2.lemezén hibás a gnome csomik 90% (ez még a kisebbik gond) mert a kde felmegy szépen..
-A fő gondom viszont az, hogy a bootolás után mikor indulna a kernel kb a 10. sor után szétfagy az egész szlaki csontrafagy 😥 😥 😥 😥Gege és müxik is???
Megmondom őszintén most huzom le a 9.1-s szlakit és gondoltam délután telepítek 1-t.. 😀 😀
Kiváncsi vagyok miket tud… -
SzerzőBejegyzés