paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,411-1,420 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU-Linux LiveCD-Nagyon kell!!! #1932464
    paca5
    Felhasználó
      Hozzászólás: Webmin UHU alá? #1932461
      paca5
      Felhasználó

        Létezik webmin Uhura, de nem a desktop rendszerhez hanem a serverhez

        Hozzászólás: .iso létrehozása #1932411
        paca5
        Felhasználó

          hm. ez müxik audio cdvel is?

          dd if=/dev/cdrom of=cd.iso

          Ezt probáld ki (igazándiból audio cd esetén nemtudom müxik-e , de egy probát megér)

          Hozzászólás: ekezetes file nevek #1932025
          paca5
          Felhasználó

            Ha 1.1-s uhut használsz akkor ott minden ablakkezelõben (kde gnome xfce ..) van egy egységes menürendszer abban meg kell találnod a doksi almenüt…

            xfce esetén egér jobb klikk
            kde és gnome esetén meg adva van..

            Hozzászólás: ekezetes file nevek #1932024
            paca5
            Felhasználó

              1.1 esetén:
              menüben Doksi -]Az ékezetes fájlnevekrõl rész

              Hozzászólás: mplayer bealltiasa standard lejatszonak #1931729
              paca5
              Felhasználó

                Otlet? hogy lehetne beallitani, hogy ez jatsza  le a filmeket?
                Udv!

                Sehogy ez ez k**rva nagy kde bug…

                Hozzászólás: Láttátok? #1931280
                paca5
                Felhasználó

                  Skacok a dolog nekem sem tetszik de mondjatok valamit amivel havi 2 millát lehet kerseni …Ugyanis akkor egálba lesznek!!!!!

                  Hozzászólás: Láttátok? #1931271
                  paca5
                  Felhasználó

                    Sziasztok!

                    Megtaláltuk a mindenki számára megnyugtató megoldást! Kidolgozása
                    folyamatban, eredmény -terveink szerint- legkésõbb vasárnap estére
                    (23ó59p) várható!


                    Udv!
                    Andras

                    Hozzászólás: Láttátok? #1931265
                    paca5
                    Felhasználó

                      Apropó DVD-t ugye tudok nézni vele? Most kaptam az elsõ DVD-t, eddig sosem próbáltam  :oops:Macs

                      Persze mplayer,és a xine is viszi mint a huzat…

                      Hozzászólás: UHU 1.1 [ kamion ] #1931121
                      paca5
                      Felhasználó

                        Ki írás idõ, telepitési  ídõ+ stresz. Amitõl megment.
                        Aztán meg van ki bélyeget van ki iso-t gyülyt.
                        Joco8192

                        59e3c7175eff0ceb3e2e27b89b22759b uhu-linux-1.1-cd1.iso
                        b548484fa014a4d48ba4b439f0f5a500 uhu-linux-1.1-cd2.iso

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,411-1,420 / 2,354