Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Létezik webmin Uhura, de nem a desktop rendszerhez hanem a serverhez
hm. ez müxik audio cdvel is?
dd if=/dev/cdrom of=cd.iso
Ezt probáld ki (igazándiból audio cd esetén nemtudom müxik-e , de egy probát megér)
Ha 1.1-s uhut használsz akkor ott minden ablakkezelõben (kde gnome xfce ..) van egy egységes menürendszer abban meg kell találnod a doksi almenüt…
xfce esetén egér jobb klikk
kde és gnome esetén meg adva van..1.1 esetén:
menüben Doksi -]Az ékezetes fájlnevekrõl részOtlet? hogy lehetne beallitani, hogy ez jatsza le a filmeket?
Udv!Sehogy ez ez k**rva nagy kde bug…
Skacok a dolog nekem sem tetszik de mondjatok valamit amivel havi 2 millát lehet kerseni …Ugyanis akkor egálba lesznek!!!!!
Sziasztok!
Megtaláltuk a mindenki számára megnyugtató megoldást! Kidolgozása
folyamatban, eredmény -terveink szerint- legkésõbb vasárnap estére
(23ó59p) várható!—
Udv!
AndrasApropó DVD-t ugye tudok nézni vele? Most kaptam az elsõ DVD-t, eddig sosem próbáltam :oops:Macs
Persze mplayer,és a xine is viszi mint a huzat…
Ki írás idõ, telepitési ídõ+ stresz. Amitõl megment.
Aztán meg van ki bélyeget van ki iso-t gyülyt.
Joco819259e3c7175eff0ceb3e2e27b89b22759b uhu-linux-1.1-cd1.iso
b548484fa014a4d48ba4b439f0f5a500 uhu-linux-1.1-cd2.iso -
SzerzőBejegyzés