Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Menj be az /etc/mplayer könyvtárba és ott az mplayer.conf fájlt szerkeszd át..
(rootként)
vo=xv,x11,null
ao=esd,alsa9,ossamúgy meg kéne csinálni egy wines skint linux alá, ugyanolyan ikonokkal, és odatolni a fafejûek elé anélkül hogy szólnál nekik. kivánci vagyok egyáltalán észrevennék-e hogy mást használnak…
http://www.xpde.com/shots.php
😀 😀 😀 😀 😀Ilyen nincs linuxban [adobe acrobat (writer)], De
viszont az openoffice1.1 már tud kimenetként pdf-t generálni
vagyis megszerkeszted a szöveget és már mehet is pdf-be…make-bootfloppy
linuxban 2db hangrendszer (hangszerver) tud képes egynél több hangot egyszerre kiadni
1 arts
2 esdProbáld ki (én még sosem probáltam) mplayer, xmms állítható a kimenet a többi esetén nemtudom.
suse,mandrake,fedora,debian,gentoo
Skacok jóhogy nem oki….
p1-s gépen elég nagy cseresznyétek van ha müxik az mplayer csak simán lejátszoként…
A geexbox-t meg mindent memoriába tölt be (oprendszert + mplayert)Sztem egy 300-400 Mhz-s procin már müxenie kell
Kötelezõ mindenkinek megtekinteni ezeket az oldalakat..
http://glinuxia.glindorphia.net/
http://www.glindorphia.net/gmbNövelem Glindorf statisztikai mutatóit…. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
-
SzerzőBejegyzés