paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,510 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Devil Linux vriziói. #1926176
    paca5
    Felhasználó

      Mi a devil linux legfrissebb verziója? Tartalmaz magyar nyelvet?

      Erre találták ki a google-t..
      http://www.google.com/search?ie=UTF8&q=devil%20linux

      Tudnátok segíteni nekem Linux disztribúció választásban?

      Tudod az a gond az ilyen disztrokkal hogy itthon kevéssé ismert ezért ha elakadsz akkor segítséget nemigazán remélhetsz..

      Szal sztem uhu, suse, debian,fedora, mandrake

      paca5
      Felhasználó

        Tudod minden ott döl el, hogy eldöntöd mire is akarod használni a linuxot.

        Hozzászólás: Radeon 9600 & UHU 1.1 rc3 #1925789
        paca5
        Felhasználó

          Figyu az uhu-s fejlesztõk semmit sem tudnak csinálni a grafkártya driverrel kapcsolatban…

          A drivert a cég (ati nvidia) készíti ráadásul a licence olyan hogy csak az õ oldalukról lehet letölteni vagyis azt neked kell megtenned manuálisan…

          Viszont másnál müxik akkor nálad is fog csak kitartás és használd a fórumot ha valami nem ok..

          Milyen egered van?? milyen billtyüzetet használsz??monitor frekijeit meg keresd meg a leírásában vagy az interneten..(google.com)

          Hozzászólás: GEEXBOX csak nalam bootol?????? #1925954
          paca5
          Felhasználó

            Valszinü a cdírod csak saját magával kompatibilis..
            amit õ ír azt csak õ tudja elolvasni..

            Vidd át a letöltött iso-t hozzá és ha van az õ gépén is író akkor ott nála írd ki…

            Hozzászólás: Debian vs Uhu #1925931
            paca5
            Felhasználó

              Nos van Debian csili-vili grafikus telepítõvel szal no para…

              Hozzászólás: Lindows 4.5 download??? #1925892
              paca5
              Felhasználó

                http://lindows.com/

                Itt de persze ez fizetõs..

                Hozzászólás: icq kliens #1925877
                paca5
                Felhasználó

                  gaim
                  licq
                  gnomeicu
                  kopete

                  Hozzászólás: X #1925472
                  paca5
                  Felhasználó

                    Belépsz egy másik termialról rootként (ctrl+alt+f2)
                    majd beírod init 3
                    erre leállítja a gdm-t majd mc-vel indítod a driver telepítést ha az lefut utána bemész az /etc/X11/XF86Configot megszerkeszted mc-vel( nyomsz egy f4-t) majd ha az is oki akkor kilépsz mc-bõl és beírod: init 5

                    😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉

                    Hozzászólás: LAN chat hogyan? #1925733
                    paca5
                    Felhasználó

                      write
                      talk

                      Hozzászólás: SB live 5.1 +rc3 #1925707
                      paca5
                      Felhasználó

                        Terminal -] alsamixer potikat csavard fel csutkára… 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,501-1,510 / 2,354