Mit kell tenni ahoz, hogy az UHU X nélkül induljon.
Amikor elérsz a gdm bejelentkezõig ott nyomsz egy ctrl alt f2-t és átmész másik terminalba majd belépsz rootként és kiadod ezt a parncsot init 3
Mikor végeztél a beállításokkal utána meg beírod init 5