Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A „tab” billentyüvel probálkozz és a bash nevü shell csinálja ezt (ez az alap az uhuban is ….
Természetesen ezt más linux (unix) rendszerek esetén is használhatodHát sztem ez az oldal szépen és jól átlátható….
A felhasználóknak az kell, hogy minden hardvert (lehetõleg gyári driverekkel ) tökéletes, minden procedúra nélkül kezeljen,
Mér ami nem gyári az ménem jó??? (akkor a driverek 95% rossz???)
a GUI-t az õ igényeikre szabják
Mér, hogy pont olyan legyen mint win alatt (alakítsd te át olyanná amilyenné akarod…
(konzolt el lehet felejteni)
szerinted, de sztem NEM
rengeteg szoftver (és nagyon sok játék) legyen hozzá,
szoftverek:
http://freshmeat.net/stats/
Projects: 31,119
Játékokból is van bõven elég, de tudod aki összerak egy disztrit azt jobban érdelki a rendszer müködésének biztosítása mint a játékékok összeollozása…végül nem kevés marketinggel kell leönteni.
Ja és kérdezem én a kresekdelmi linuxok (redhat suse) szal ezeken a cégeken kívül kinek van erre pénze????
Szerintem ettól jobb reklám mint mikor átmész a haverhoz és nála nem müxik a medi playerével a film win alatt,nálad meg linux alatt megy mint a huzat … szal sztem ettõl jobb reklám nincs is…Sajnos azt veszem észre itt a fórumon ha valaki nem az Mplayert használja az már idióta.
Na haliEzt nemtudom honnét veszed…
2dologért imádjuk az mplayert
-mert magyarok csinálják….
-mert télleg svájci bicskaDe miért nem OK neked az mplayer???
Soha sem használtam win alatt Powedvd-t, mivel tud többet???
Az tény az mplayerben nincs dvd menü. De ha az annyire kell akkor tedd fel a xine-t vagy az ogle-t azokban van dvd menü is…
Ez miért van? A linux ennyire nem tudja kezelni ezt a problémát vagy csak eállítás kérdése az egész!?!?!? ❓ 💡 ❓ ❗ ❓ ❗
Nos anno mikor a Linux mint op. rendzser megjelent akkor biz az összes disztri angol volt (full angol) és az elmult 10-12 év alatt már ott tartunk hogy van pld magyar linux is ….
Szal a gond ott van hogy utf8 ezt a fajta karakterkodolás kellene az összes proginak ismernie de mamég viszonylag kevés ismeri még egyenlõre…
Red Hat 9-esem van és abban 3.2-es gcc van.
Az eredeti gcc3.2-s ménem ok????
-
SzerzőBejegyzés