paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,571-1,580 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: uhu parancskiegeszito #1924926
    paca5
    Felhasználó

      A „tab” billentyüvel probálkozz és a bash nevü shell csinálja ezt (ez az alap az uhuban is ….
      Természetesen ezt más linux (unix) rendszerek esetén is használhatod

      Hozzászólás: UNIX szo eredete? #1924908
      paca5
      Felhasználó
        Hozzászólás: UHU-Linux 1.1.1 Office (Kamion) FINAL Version #1924698
        paca5
        Felhasználó

          ftp://ftp.uhulinux.hu/uhu/

          Hát sztem ez az oldal szépen és jól átlátható….

          Hozzászólás: UHU-Linux 1.1.1 Office (Kamion) FINAL Version #1924696
          paca5
          Felhasználó
            Hozzászólás: M$ reklámok #1920624
            paca5
            Felhasználó

              A felhasználóknak az kell, hogy minden hardvert  (lehetõleg gyári driverekkel ) tökéletes, minden procedúra nélkül kezeljen,

              Mér ami nem gyári az ménem jó??? (akkor a driverek 95% rossz???)

              a GUI-t az õ igényeikre szabják

              Mér, hogy pont olyan legyen mint win alatt (alakítsd te át olyanná amilyenné akarod…

              (konzolt el lehet felejteni)

              szerinted, de sztem NEM

              rengeteg szoftver (és nagyon sok játék) legyen hozzá,  

              szoftverek:
              http://freshmeat.net/stats/
              Projects: 31,119
              Játékokból is van bõven elég, de tudod aki összerak egy disztrit azt jobban érdelki a rendszer müködésének biztosítása mint a játékékok összeollozása…

              végül nem kevés marketinggel kell leönteni.

              Ja és kérdezem én a kresekdelmi linuxok (redhat suse) szal ezeken a cégeken kívül kinek van erre pénze????
              Szerintem ettól jobb reklám mint mikor átmész a haverhoz és nála nem müxik a medi playerével a film win alatt,nálad meg linux alatt megy mint a huzat … szal sztem ettõl jobb reklám nincs is…

              Hozzászólás: LinDVD #1922500
              paca5
              Felhasználó

                Sajnos azt veszem észre itt a fórumon ha valaki nem az Mplayert használja az már idióta.
                Na hali

                Ezt nemtudom honnét veszed…
                2dologért imádjuk az mplayert
                -mert magyarok csinálják….
                -mert télleg svájci bicska

                De miért nem OK neked az mplayer???

                Soha sem használtam win alatt Powedvd-t, mivel tud többet???

                Hozzászólás: LinDVD #1922493
                paca5
                Felhasználó

                  Az tény az mplayerben nincs dvd menü. De ha az annyire kell akkor tedd fel a xine-t vagy az ogle-t azokban van dvd menü is…

                  Hozzászólás: UHU 1.1 rc1 #1921734
                  paca5
                  Felhasználó

                    Ez miért van? A linux ennyire nem tudja kezelni ezt a problémát vagy csak eállítás kérdése az egész!?!?!? ❓  💡  ❓  ❗  ❓  ❗

                    Nos anno mikor a Linux mint op. rendzser megjelent akkor biz az összes disztri angol volt (full angol) és az elmult 10-12 év alatt már ott tartunk hogy van pld magyar linux is ….

                    Szal a gond ott van hogy utf8 ezt a fajta karakterkodolás kellene az összes proginak ismernie de mamég viszonylag kevés ismeri még egyenlõre…

                    Hozzászólás: mplayer install – gcc #1922481
                    paca5
                    Felhasználó

                      Red Hat 9-esem van és abban 3.2-es gcc van.

                      Az eredeti gcc3.2-s ménem ok????

                      Hozzászólás: LinDVD #1922486
                      paca5
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,571-1,580 / 2,354