Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
paca5:
Ha sima *****cle PCTV akkor a modules.conf -ba
options bttv card=1 radio=0
options tuner type=0
Udv Bercy!Hát megmondom õszintén uhu 1.1 rc1 alatt nekem semmit sem kellett beállítanom..szal akár azis lehet amit leírtál….
sulix
knoppix
http://sulix.homelinux.net/
http://www.knoppix.org/Amikor forrásból forditasz akkor a configure után tedd ezt oda
configure –helpHa minden igaz kiírja a configure opciokat (lehet valamit engedélyezni kell)
A linux terjesztésébõl nincs csurranó-cseppenõ mellékes, mivel a terjesztõnek sincs haszna.Ebbõl nem lehet befolyásos „üzletembereket” „átformálni”!
Hát a fenetudja…
http://www.linuxace.linuxuser.hu/e107/news…6ef1108e09f618a
http://www.linuxace.linuxuser.hu/e107/news…s.php?extend.87
http://www.linuxace.linuxuser.hu/e107/news…s.php?extend.94
http://www.linuxace.linuxuser.hu/e107/news…s.php?extend.72
http://www.linuxace.linuxuser.hu/e107/comment.php?46
http://www.linuxace.linuxuser.hu/e107/comment.php?7Hát azt azért megmondhatnád mi az a progi linux alatt …..
Lehet ez???
http://dcplusplus.sourceforge.net/Az nForce2-es Hangkártya, és hálókártya még mindig nem megy!!! A végleges verzióban benne lessz????
Annyi infom van a dologról, hogy elvileg igen a dev/packages könyvtárban benne van a 2.4.23-8 -s kernel amiben már van ilyen is:
– update wlan-ng drivers to version 0.2.1-pre15
– backport two nforce2 workarounds from 2.6.0-test11-bart1Szal elvileg…..
Ha valami csomagot kerestek uhuhoz akkor elõször tessék itt körülnézni …
ftp://ftp.uhulinux.hu/uhu/dev/packages/még az is lehet, hogy a dev ágban van belõle csomag, csak az iso-ba nem teszik bele
Nem lehet hanem biztos … Ott figyel a csomag a dev könyvtárban..
ftp://ftp.uhulinux.hu/uhu/dev/packages/wi…2-13.4_i386.uhu
ftp://ftp.uhulinux.hu/uhu/dev/packages/wi…2-13.4_i386.uhuVector a nagy mandrakes õ megtudná mondani pontosan annak a proginak a nevét amivel mandrake alatt lehet tök egyszerüen progikat telepíteni (persze csak azokat amikbõl van mandrakes rpm csomag)
Ehhez meg java kellene…
Figyu kezdjük az elején..
Milyen Linuxot használsz??? -
SzerzőBejegyzés