Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
http://www.linuxforum.hu/modules.php?name=…0&highlight=z33
😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥rootként
apt-get install lyx
😉 😉 😉http://xserver.freedesktop.org/Software/xserver
A hup-t idézve ez eléggé „””bugos”””” 😆nekem olyan usb-s modemem van, amihez nem lehet hálokártyán keresztül
csatlakozni, csak szigorúan USB-s.Egyszer ezt a storyt Rezsõ haverom már lejátszotta a Vivendivel. Elment egészen a fogyasztóvédöking mondván a szolgáltató nem kötelezheti õt arra hogy a modemhez válasszon op.rendszert mert az az Usb kütyü csak win alatt müxik…
Meg is lett a hatása kicserélték a modemet…Tudna valaki segíteni nvidia driver telepítésében.
Létezik valami szövegszerkesztõ, ami gui-s, és latex-ba fordít, de most nem jut eszembe a neve.
LYX
http://www.lyx.org/
http://k2.jozsef.kando.hu/~zrubi/LyX/rootként probáld
xf86 majd üss egy tab-t
XF86
Xf86Ha egyik sem jó akkor
apt-get install XF86SetupHa nemtudod a pontos nevét akkor használd a tab-t az kiegészíti a nevet…
Nos én arra gondoltam az xf86setup progival tudsz egy használható xf86config fájlt készíteni. Amit az a progi elkészít annak veszed a nevét(xf86config-4-woody) és átnevezed a hibás nevü fájlodat arra
Sztem indítsd el az XF86Setup-t majd állíts be valamit és amit kapsz pontosan annak a nevére állítsd át a fájlt..
-
SzerzőBejegyzés