Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Van:
http://uranus.it.swin.edu.au/~jn/linux/explore2fs.htm
ext3-hoz is jóTe ez állat jó…
fogom a tt fontjaimat
bemasolom a /usr/X11/lib/X11/fonts/TTF konyvtarba
az ott levo fonts.scale stb fileokat kitorlom
fonts.dir
fonts.cache
ilyeneket
utana
kiadom az mkfontscale parancsot
majd mkfontdir
aztan fc-cache
igy ugyanazok a fileok lesznek amiket az elobb kitoroltel,
fonts.* ellenorzod a tartalmat hogy kb stimmel-e
restart x
es igy mar latja a gnome isKöszönöm a segítséget borg[on]-nak!
man md5sum
A sylpheed-bõl asszem van wines is és linuxos is…
http://sylpheed.good-day.net/index.cgi.enDe a pine-ból 100%
http://www.washington.edu/pine/Gondolom ne is reméljem hogy kapok hozzá grafikus felületet, ahonnan eccerûen beállítom..
De van hozzá
http://gmencoder.sourceforge.net/
http://www.linuxforum.hu/csaba/gmencoder_0….1.0-1_i386.uhumencoder
Beállítása télleg nemegyszerü de állat jó…
http://www.linuxace.linuxuser.hu/egyeb/doc…oc/mplayer.html
http://www.linuxace.linuxuser.hu/egyeb/doc…umentation.htmlMeg nézd meg még itt is asszem Csaba is csinált
http://www.linuxforum.hu/csaba/fsck
man fsckMaxtor
Samsung
SeagateTedd futtathatóvá a progit
pld mc kijelölöd majd f9 -] fájl -] jogok -
SzerzőBejegyzés