paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,801-1,810 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: böngészõ #1918853
    paca5
    Felhasználó

      Mozilla -]F11

      Hozzászólás: uhu-linux vs. winfos #1918402
      paca5
      Felhasználó

        azok kik? 🙂 mert en tuti nem, inkabb paca 🙂

        Ha tudnád mennyire balfék vagyok….Még egy kernelt sem tudok fordítani (igaz nem is probáltam még) hálisten BSD alatt nekem nem is kellett…

        Hozzászólás: uhu-linux vs. winfos #1918400
        paca5
        Felhasználó

          Még valami, X-media még mindig nem boldogul mp3-mal… de legalabb videok mennek:)

          X-media ??????Az mi???

          Hozzászólás: uhu-linux vs. winfos #1918396
          paca5
          Felhasználó

            az van. etherneten keresztul. csak mar telepitesnel sem volt tiszta a dolog, raadasul pppoe-t sehol nem lattam 🙂

            http://www.freebsd.org/doc/en_US.ISO8859-1…book/pppoe.html

            Plussz erre is figyelj oda:
            http://www.freebsd.org/doc/en_US.ISO8859-1…work-setup.html

            Amugy:
            http://www.freebsd.org/doc/en_US.ISO8859-1…book/index.html

            Hozzászólás: uhu-linux vs. winfos #1918394
            paca5
            Felhasználó

              aham… hat net az meg nemmegy, majd rajtaleszek 🙂
              kosz.

              adsl???

              Hozzászólás: uhu-linux vs. winfos #1918392
              paca5
              Felhasználó

                Vagy a másik megoldás természetesen ez is csak müködõ net esetén müxik. Elnavigálsz rootként az /usr/ports/misc könyvtárba majd ott belépsz az mc könyvtárba és beírod „make install clean” majd hátradölsz….

                😉 😉 😉 😉 😉

                Hozzászólás: uhu-linux vs. winfos #1918390
                paca5
                Felhasználó

                  Természetesen van…
                  Az alap cd-s terjesztésben nincs benne nemtudom miért de nincs ott, ha müxik BSD alatt a net akkor tedd fel a sysinstall progival
                  sysinstall-] configure-]package-]ftp-]majd válassz egy szervert (javaslom a magyart) majd várni kell jó sokat -]All

                  A Linuxos programok sztem 95%-a elérhetõ BSD alatt is..

                  Hozzászólás: uhu-linux vs. winfos #1918388
                  paca5
                  Felhasználó

                    en spec. egy hete probalok normalis X-et faragni egy FreeBSD-hez VMware alatt 🙂

                    A Linuxos Xfree86Config fájlból puskázz én is az alapján állítottam be…
                    😉 😉 😉 😉 😉 😉

                    paca5
                    Felhasználó

                      Jó hát figyelj nemvéletlen pre verzió a neve mert még vannak benne javításra váró feladatok…

                      Hozzászólás: MPlayer Codec #1918540
                      paca5
                      Felhasználó

                        Hé skacok nemértem miért a win32 meg az xanim codecet akarjátok vele felrakatni amikor õ ezt írta:

                        Valami hibaüzenetet küld amikor avi fájlokat akarok lejátszani.

                        Ezt azért adja mert a SUSE-s mplayer egy kiherélt változat ami szinte semmit sem játszik le…

                        Szedd le az mplayer forrás és fordítsd le akkor ok lesz…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,801-1,810 / 2,354