Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Van egy nagyon állat Gentoos oldal
Ja és magyar..
http://magenta.linuxonline.hu/Hallott már valaki olyan fejlesztésrõl, amivel képernyõ-mozikat lehetne készíteni?
A következõ a helyzet Linux alatt jelenleg 2 hangszerver képes egyszerre több hangot kiadni
1)arts
2)EsounDhttp://www.tux.org/~ricdude/EsounD.html
http://www.arts-project.org/1. Emulálás már ment, szépen elindult a mIRC
Ezt nemértem senkinél sem …Miért használtok egy olyan progit emulációval amibõl van sokkal jobb Linux alatt pld: xchat
Ugye-ugye, aki Debianos, vagy Slackware-s, annak most nem remeg a szájaszéle.
Bár én is Suse-s vagyokAz uj de még mindig csak beta Uhu.1.1ben már benne van az emu10k1
ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/1.1-beta4//usr/lib/win32
Az nem ok mert ott csak a wines codekeket tárolja…
Sztem fordíts magadnak 1-t forrásból…
Nekem úgytünik a Linux jövõje a SuSe (most már Novell) kezében van.
Ugye ezt te sem gondolod komolyan, hogy a Suse lenne maga a Linux
A redhat köré épülõ közösség sohasem fog tudni akkor felhasználói tábort összegyüjteni,mint anno a RH.
Ezt így elõre látni sztem nemlehet….Az idõ majd eldönti….
Terminalból indítsd el az alsamixer progit és nézd meg valszinu a line le van tekerve…
-
SzerzőBejegyzés