paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,841-1,850 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: hol vannak a mai topicok???? #1917749
    paca5
    Felhasználó

      bezzeg az o szaros forumukba nem lehet guestkent bemenni es anyazni, pedig most olyan szivesen megtettem volna  😈

      Szarni rájuk ráseráncs….. 😈 😈 😈 😈 😈

      Hozzászólás: hol vannak a mai topicok???? #1917747
      paca5
      Felhasználó
        Hozzászólás: hol vannak a mai topicok???? #1917743
        paca5
        Felhasználó

          Linux = ingyenélõk, és hadd ne ragozzam, szerintem mindenki tudja, mirõl beszélek

          Kérdezném attól a baromtól, ki az ingyenélõ: az aki ingyen szoftvereket használ???vagy az aki lopott warez op. rendszert nyomat???

          Amugy nyazsgem az ilyen marháknak….

          8) 8) 8) 8)

          Hozzászólás: Novell=SuSE???????? #1917702
          paca5
          Felhasználó

            A dolog azé kezd érdekes lenni mert annak a cégnek a tulajdonába került a 2. legnagyobb disztri aki korábban már rendelkezett a Unix jogokkal…
            Asszem az SCO lehuzhatja magát…

            Hozzászólás: Melyik mail szervert válasszam ??? #1917714
            paca5
            Felhasználó

              Elõre is köszönöm, majd könyörgök a felsõbb hatalomnak ( Dreher sörgyár ), hogy ajándékozzon meg titeket egy láda jó hideg sörrel :))

              Mivel én válaszok elsõként a sör jöhet házhoz…. 😉 😉

              Hozzászólás: Mit érdemes megtanulni #1915168
              paca5
              Felhasználó
                Hozzászólás: CD írás #1917508
                paca5
                Felhasználó

                  Cd készítés 2 menetben
                  1) iso készítés…
                  mkisofs -o valami.iso -R -J /könyvtár_ahol_az_írandó_cucc_van

                  2)cd írás terminálba..
                  cdrecord -eject -v -data speed=16 dev=0,0,0 valami.iso

                  Hozzászólás: Egy teljesen kezdõ kérdései #1914929
                  paca5
                  Felhasználó

                    Keresd meg a fórumon Paca5 már egyszer lépésrõl lépésre leírta, a TTFontok használatát!
                    Kifogástalanul mükszik szépek és olvashatóak a betûk.

                    Thnx
                    Ismétlés a tudás a…….

                    fogom a tt fontjaimat
                    bemasolom a /usr/X11/lib/X11/fonts/TTF konyvtarba
                    az ott levo fonts.scale stb fileokat kitorlom
                    fonts.dir
                    fonts.cache
                    ilyeneket
                    utana
                    kiadom az mkfontscale parancsot
                    majd mkfontdir
                    aztan fc-cache
                    igy ugyanazok a fileok lesznek amiket az elobb kitoroltel,
                    fonts.* ellenorzod a tartalmat hogy kb stimmel-e
                    restart x
                    es igy mar latja a gnome is

                    Hozzászólás: Vírus?! #1917430
                    paca5
                    Felhasználó

                      Delete

                      Hozzászólás: Totál kezdõ!S.O.S. #1917417
                      paca5
                      Felhasználó

                        Esetleg nincs vkinek egy olyan felhasználói dokumentációja,amit totál kezdõ linuxos tud használni,magyarul?

                        Ez uhu-hoz készült de mandrakehoz is jó
                        ftp://ftp.uhulinux.hu/doc/Fuzet/Fuzet-20030512.pdf
                        ftp://ftp.uhulinux.hu/doc/Konyv/Konyv-20030323.pdf

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,841-1,850 / 2,354