Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
bezzeg az o szaros forumukba nem lehet guestkent bemenni es anyazni, pedig most olyan szivesen megtettem volna 😈
Szarni rájuk ráseráncs….. 😈 😈 😈 😈 😈
ha az idegen szavakkal gondok vannak akkor :
http://mek.oszk.hu/adatbazis/lexikon/phple…ikon/index.html
http://rovidites.hu/index.php?keresesLinux = ingyenélõk, és hadd ne ragozzam, szerintem mindenki tudja, mirõl beszélek
Kérdezném attól a baromtól, ki az ingyenélõ: az aki ingyen szoftvereket használ???vagy az aki lopott warez op. rendszert nyomat???
Amugy nyazsgem az ilyen marháknak….
8) 8) 8) 8)
A dolog azé kezd érdekes lenni mert annak a cégnek a tulajdonába került a 2. legnagyobb disztri aki korábban már rendelkezett a Unix jogokkal…
Asszem az SCO lehuzhatja magát…Elõre is köszönöm, majd könyörgök a felsõbb hatalomnak ( Dreher sörgyár ), hogy ajándékozzon meg titeket egy láda jó hideg sörrel :))
Mivel én válaszok elsõként a sör jöhet házhoz…. 😉 😉
Cd készítés 2 menetben
1) iso készítés…
mkisofs -o valami.iso -R -J /könyvtár_ahol_az_írandó_cucc_van2)cd írás terminálba..
cdrecord -eject -v -data speed=16 dev=0,0,0 valami.isoKeresd meg a fórumon Paca5 már egyszer lépésrõl lépésre leírta, a TTFontok használatát!
Kifogástalanul mükszik szépek és olvashatóak a betûk.Thnx
Ismétlés a tudás a…….fogom a tt fontjaimat
bemasolom a /usr/X11/lib/X11/fonts/TTF konyvtarba
az ott levo fonts.scale stb fileokat kitorlom
fonts.dir
fonts.cache
ilyeneket
utana
kiadom az mkfontscale parancsot
majd mkfontdir
aztan fc-cache
igy ugyanazok a fileok lesznek amiket az elobb kitoroltel,
fonts.* ellenorzod a tartalmat hogy kb stimmel-e
restart x
es igy mar latja a gnome isDelete
Esetleg nincs vkinek egy olyan felhasználói dokumentációja,amit totál kezdõ linuxos tud használni,magyarul?
Ez uhu-hoz készült de mandrakehoz is jó
ftp://ftp.uhulinux.hu/doc/Fuzet/Fuzet-20030512.pdf
ftp://ftp.uhulinux.hu/doc/Konyv/Konyv-20030323.pdf -
SzerzőBejegyzés