Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Na skacok ha már itt tartunk használ valamelyikötök LFS-t???
http://www.linuxfromscratch.org/
http://www.hu.linuxfromscratch.org/lfs/news.htmlAmikor azonban a graf felület újraindítása után az UHU Vezérlõpultban kiválasztom az NVIDIA-t driverként, megjelenik a tesztablak, visszaszámol.
Ezt már nem kell csinálni!!!!!!!!!!!!!!!!
Nvidai logo ok akkor minden ok……Napi átlag 60-90 levél max
De ha beállítasz egy levelezõt + van egy email címed csak erre akkor már elég jól elkülöníthetõ és szortirozható is..
Ja igen a tegnapi topicom miért szedték le?
Ezért:
http://www.linuxforum.hu/modules.php?name=…order=1&thold=0itt a tuti, Ryd írta:
En ugy gondolom,mindenkepp olyan disztribet valassz, amelyhez ha szukseges, tudsz szemelyes segitseget kerni
talán ez a szempont mindenek elõtt.
Pont ezért javallom az uhu-t mert van egy állat jó levelezõs listája ahol bizony a magyar linuxosak egy jelentõs része jelen van + természetesen a fejlesztõk is …
Szal ha bárkinek hasfájása van akkor tuira fog ott segítséget kapni…
https://lists.uhulinux.hu/subrequest/kezdo
Arrol már nem is beszélve hogy tök állat módon minden be van löve az Uhuban amire egy otthoni usernek szüksége van flasch java mplayer+++games!!!!!!……Amugy akit érdekel megjelent a yarrow a Fedora project elsõ kiadása..
http://fedora.redhat.com/download/
http://fedora.redhat.com/docs/release-notes/
http://download.fedora.redhat.com/pub/fedo…ore/1/i386/iso/iso mountolása
su
mkdir -p /mnt/loop
modprobe loop
mount -t auto -o loop /home/bela/cdimage.iso /mnt/loop
exit
cd /mnt/loopMegtenné valaki (Paca5?) plz, hogy ha van még, több hasonló paramétert (pl ne zárja le a cd-t,…) és parancsot (pl. cdrw törlése) is közread!?
CD-rw törlés…
cdrecord blank=fast dev=0,0,0 (gyors)
cdrecord blank=all dev=0,0,0 (lassu)
a lassabb, de hatásosabb törléshez.De arra mindenki figyelmét felhívom mielött cd-t éget rootként vizsgálja meg a
cdrecord -scanbus kimenetet mert lehet nála nem dev=0,0,0 hanem más!!!!!!!! -
SzerzőBejegyzés