Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hali azt azé kéne tudnunk milyen hang kütyüd van??
De amugy a nemsoká megjelenõ Uhu 1.1-ben lesz má valami progi ami pld az SbLive kártyákból már 6 csatin fog szolni…
Szal kis türelemArra azért figyelj oda hogy ha pld winxp alatt a fájlrendszered ntfs akkor inkább írd ki cd-re és ugy vidd át mert bizony az ntfs írása (bizirgálása) még nem 100%-s
Ha nem ntfs a fájlrendszered win alatt hanem pld fat32 akkor semmi gond 😉
(Egyébként talán ebbõl is látszik, hogy a csillagászok nagy open-source-buzik :))
Azé 1mm arrébb és már nem a mars jön be hanem a vénusz
Oda pontosság kell azt meg a windozer nemtudja….2 dolog van a csillagászoknál :
1)kevés lové
2) tudnak programozni isNa azé írok konkrétumot is szal a stori a Shell-nél történt
A mélytengeri fúrásoknál állandó veszélyt jelent a tengerfenék mozgás (földrengés) és a Shell 1999 körül rendelt egy komplett rendszert a fúrótornyaik biztonsága miatt😉
Figyu tök más a filozofiája a BSD-nek és a Linuxnak és ebbõl fakad az egész dolog
A Linux a szerver mellett már a desktopra is kellõ figyelmet fordít (mármint a disztrik) és ott szinte csak a new dolgok jöhetnek számításba talán ezért a kapkodás mert biz sok program a készítõ tudta nélkül hibás de ha az már benne van a disztriben akkor az gáz
A BSD esetén a dolog picit másként fest itt esödlegesen a szerver platform a lényeg és csak másodlagos a desktop. A Bsd a megfontotltan járás elvét választotta
a http://www.linuxuser.hu -n nezd meg blaci csomagjait. rengeteg jatek van benne. enhany egesz jol hasznalhato.
Pontosabban
http://uhu.linuxuser.hu/index.php1 Milyen a hangkártyád??
2 Milyen kimenetei vannak??Az enemy territory egy wolfeinstein átírat
Azért ennyire én nem szolnám le a Linuxot ..
Tény más a rendszerek filozofiája
A Linuxnál erõsen érezhetõ a desktop elõretörése grafikus telpítõ, grafikus beállító, grafikus wizard programok sora van a disztribekbenBSD alatt ezek nincsenek van viszont egy állat jó kernel aminek sokkal jobb az ütemezõje mint a 2.4-s Linux kernelnek (Kb olyan mint amilyen a 2.6-s Linux kernelben lesz)
Pld simán tudok mplayer-l filmet nézni akkor amikor pont egy programot fordítok forrásból 😉
Vagy egy másik példa a szemlélet másságára amikor 20-25x lett elindítva a rendszer akkor csinál egy fsck-t (fájlrendszert ellenöriz) mint a linux de a BSD ezt ugy csinálja hogy a háttérben végzi minimálsi errõforrás igénybevételével szal az ember szinte észre sem vesziAproságok de mégis érezhetõ a különbség
Akkor ez elvileg már megoldva????
http://prog.hu/news.php?qnid=1746CsillagkapuRulez…
😉 😉 😉
-
SzerzőBejegyzés