Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Azért mert félsz a BSA-tól még ne töröld le a wint
Töröld ki a grubból az indítható listában szereplõ wint így ha rádtörik az ajtót és azt kérik indítsd el a gépet akkor csak a linux lesz a látható
hapedig kell a windozer akkor csak visszaírsz egy sort a grub listab és már van windozeres indítási lehetõségAmi pedig a filmeket meg a zenét illeti azt tedd be linux alá valami jól elrejett könyvtárba
Nextar én nem cseszegetni akartalak vagy ilyesmi de télleg sokan nem is tudják, hogy van ilyen lehetõség a google-ban
Szal akinek kell
http://www.google.co.hu/linux
http://www.google.co.hu/bsdVárjatok itt 2 dolog keveredik
1) a Gaim az egy icq kliens ami ismeri az msn protokolt szal lehet windozos haverokkal dumálni (icq-ni)
2) a gnomemeeting az meg egy csevegõ és képi+hang anyagot is adni tudo netmeeting szerü progi linuxraHa dumálni akarsz a haverokkal pld webcameran keresztül vagy mikrofonon keresztül akkor a gnomeeting kell neked
De ha csak irogatni akartok egymásnak akkor a gaim jó erreUI: A drága M$ lassan megszünteti msn nyitottságát szal vagyis csak windozer alol lehet majd dumálni egymással
Ezt ismeritek ugye???
http://www.google.co.hu/linux
ha ide beírtok egy kulcsszot akkor a google már dobja is ki a keresett témát linuxos környezetbenHali ez nembiztos amit most írok de asszem ebben is van szó a tûzfal kiadásról:
ftp://ftp.uhulinux.hu/docTegyél be az XF86Config fájlba egy ilyen sort a mouse részbe:
Option „ZAxisMapping” „4 5 6 7”
Hali találtam egy sztem állat játékot Linuxra de sajna nemtudom installálni
valaki megnézné nekem??
http://www.fuhquake.net/
http://www.fuhquake.net/screenshots.htm


😉 😉
https://lists.uhulinux.hu/info/kezdo
Keress rá az archivumban
Nos a „gaim” ismeri pld az msn protokolt is és ha tudod a haverod adatait akkor természetesen tudsz vele kommunikálni
Bár már nemsokáig mert a drága M$ titkosítja a rendszert és innentõl csak windozer alol fog müxeniAmi az egeredet illeti az sztem tuti megy driver nélkül is..
-
SzerzőBejegyzés