paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,891-1,900 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: FreeBSD :) #1911604
    paca5
    Felhasználó

      Eszméletlen állat ez a BSD télleg nagyon Cooll…. 😉

      Viszont valaki megmondaná,hogy a tûzfalat hogy lehet, kell beállítani???

      Amugy akinek kedve van telepítgetni annak ajánlom sztem qrvva jóóóó
      😉 😉 😉 😉 😉

      Hozzászólás: XMMS rádió #1915894
      paca5
      Felhasználó

        Télleg lehet az xmms-l webradiot csinálni…
        http://star.arm.ac.uk/~spm/software/liveice.html
        😉

        Hozzászólás: SuSe 9.0 #1915733
        paca5
        Felhasználó

          Aki i$meri az oprend$zeret, az tudja, hogy ilyenkor a wordpad-et kell hasznalni.

          Nem ilyenkor a dos2unix konvertort kell használni ami megoldja ezt a gondot…

          Hozzászólás: live tv linux alatt #1915972
          paca5
          Felhasználó

            A zapping a te barátod az benne is van az alap Uhu-ban

            Hozzászólás: live tv linux alatt #1915970
            paca5
            Felhasználó

              mplayer
              😉 😉 😉 😉 😉
              pld:
              mplayer mms://www.fix.tv/fixdsl

              Hozzászólás: programok telepítése utólag #1915966
              paca5
              Felhasználó

                Terminal -] kappfinder
                😉 😉 😉 😉

                Hozzászólás: Dvix Linuxra hogyan? #1912088
                paca5
                Felhasználó

                  + tedd fel az xmms-t + az xmms-dev csomagot is …ha ezek felmásztak akkor a ./configure –enable-gui –language=hu –with-reallibdir=/usr/lib/win32 –with-xanimlibdir=/usr/lib/win32 –enable-xmms
                  opcioval fordítsd le majd utána make utána make install

                  aztán reméljük … 😉 😉 😉 😉

                  Hozzászólás: Dvix Linuxra hogyan? #1912086
                  paca5
                  Felhasználó

                    4 dolog tutira kell
                    1) Xfree-devel
                    2) alsa
                    3) alsa devel
                    4) sdl +devel
                    De ekkora procitól azért ne várj semmi extrát..

                    Hozzászólás: Dvix Linuxra hogyan? #1912084
                    paca5
                    Felhasználó

                      Hali
                      copyzd be ide a configure kimenetedet (kicsit hosszu lesz de nembaj….)

                      Hozzászólás: yahoo #1915862
                      paca5
                      Felhasználó

                        Tedd fel a gaim-t az simán kezeli a yahoo protokolt is…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,891-1,900 / 2,354