paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,881-1,890 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: FreeBSD :) #1911611
    paca5
    Felhasználó

      Sokan csak mint szerver op. rendszert ismerik sajna tévesen
      Télleg a szerver az igazi ereje de a desktop rész is eléggé jól müxik

      Nincsen benne semmilyen cicomás beállító menü sem control center semmi de minden beállítható egy központi fájlon keresztül

      Programok: jelenleg 9210 db program érhetõ el FreeBSD-hez
      http://www.freebsd.org/ports/

      Program telepítés: 2 modszer van rá
      1) ports fából
      http://www.freebsd.org/doc/en_US.ISO8859-1…book/ports.html
      2) illetve elõre csomagolt (mint linuxban)

      Nekem cmi-s hangkártyám van és ez müxik rendesen
      Nvidia driver is müxik (Nvidia logo) 😉
      Szal sztem tök állat
      Aki egy Slackwaret vagy egy Debiant fel tud tenni annak egy BSD is menni fog
      Sztem probáljátok ki…

      😉 😉 😉 😉 😉 😉

      Hozzászólás: FreeBSD :) #1911610
      paca5
      Felhasználó

        Hali
        Szerezz egy új wincsit és tedd fel
        😉 😉 😉 😉

        Hozzászólás: PhotoCD Linux alatt #1916374
        paca5
        Felhasználó
          Hozzászólás: boot.ini -bõl linux ? #1916367
          paca5
          Felhasználó

            Ezt nemértem miért kell neked ilyen??
            Fordítva simán müxik vagyis a Linuxos lilo vagy grub simán elindítja a win-t is meg mást is..
            Ez neked miért nem ok??

            Hozzászólás: FreeBSD :) #1911606
            paca5
            Felhasználó

              Hali olvastam a leveled a bsd listán és egy kis reagálás a dologra

              A Freebsd -t sokan „csak” mint szerver op.rendszert ismerik sajna tévesen..
              Engem semmi más mint a puszta kiváncsiság vitt a BSD fele de miota felraktam azota már nemakarok mást…
              Nos a konkrét tények:
              Telepítés: fapados (no grafic) csak angolul beszél de lényegretörõ
              Beállítás: sysinstall progi a telepítés utáni dolgok is meg sok más is ezzel a programmal végezhetõ
              Amit feltétlen javasolnék egy jól beállított Linuxos xfreeconfig fájlt vigyél magaddal (én ez alapján állítottam be) és akkor olyan lesz mint Linux alatt
              Megmondom õszintén én a BSD desktopnak használom netezek vele (adsl)
              böngészem a netet emailezek zenét hallgatok filmet nézek (mplayer 😉 )

              Szal ha bármi gondod van csak szolj és ha tudok segítek

              Hasznos linkek:
              http://bsd.hu/
              http://www.freebsd.org/
              http://www.freebsd.org/doc/en_US.ISO8859-1…book/index.html
              http://www.freebsd.org/ports/

              A ports kollekcioban az elérhetõ progik vannak Freebsd-hez ami most 9212 csomag 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

              Hozzászólás: Terratec Synergy 400 + UHU-Linux 1.0 #1916189
              paca5
              Felhasználó

                A kérdés hogyan tovább?

                Hozzászólás: Monitor frissítés átállítása #1916233
                paca5
                Felhasználó

                  A kérdés egyszerü: fogod az Uhu-s /etc/x11/lib/xf86config fájlodat kinyomtatod (kiírod ) majd ugyaent átviszed mandrakeba és ott összehasonlítod az ottani xf86config fájloddal…
                  😉

                  Hozzászólás: #1916231
                  paca5
                  Felhasználó

                    Figyu ha konkrét hardwer gondod van akkor ird meg a fejlesztõknek mert ezzel másokon is segítesz ha uj hardwer rész kerül be a kernelbe de amugy hamarosan megjelenik az Uhu 1.1 amiben már más a kernel asszem 2.4.22
                    De van itt egy fontos dolog Pozsy az Uhu kernelhackerre eszméletlen mennyiségü patch-t tesz bele egy kernelbe pld az 1.0 -ba kb 70 db patch van ami azt jelenti a 2.5 szériából is már elég sokminden került bele az Uhu 2.4.20 -s kernelébe

                    Amugy az erdeti kérdésedre a válasz: fájdalommentesen sehogy

                    Hozzászólás: MP3—>audioCD #1908774
                    paca5
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: XMMS rádió #1915896
                      paca5
                      Felhasználó

                        Vector a radio hallgatás az ok-s de a webradio készítés volt kérdés…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,881-1,890 / 2,354