Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
most raktam fel a slackware 10.0-t!
meg minden rendesen, csak az egér görgõje nem mûxik
A xorg.conf-ban auto van beállítva.
[align=right][snapback]104271[/snapback][/align]xorg.conf fájl mouse résznél
Option „ZAxisMapping” „4 5 6 7”
Option „Buttons” „12”Ha tud vki más progit az is jó lenne. :xmas:
[align=right][snapback]103619[/snapback][/align]http://www.linuxace.linuxuser.hu/egyeb/doc….html#appending
Nekem egy alaplapra integrál CMI hangkarim van és tökéletesen müxik 5.1-s rendszerként, sõt van rajta digit kimentet is szal házimozihoz is kiváló. Az árát nemtudom talán pár ezer Ft lehet… A CMI kártyák paraméterei tökre uazok mint a SB Live kártyáknak.
Sztem CMI8738 illetve SB Live simán mehet…
Amugy milyen integrált karid van???
terminal > xman 😀
Vagy http://linuxman.hu/-Az exe, bat alkalmazásokat nem ismeri. Van rá mód, hogy futtatni tudjam?
Elõre is köszi a segítséget.
[align=right][snapback]102867[/snapback][/align]Elõször is üdv a Linuxosok között
Ami a kérdésedet illeti rossz a hozzáállás…
Ne akarj winre írt progikat Linux alatt futtatni mert ugyan lehet, de nem 100%-os a dolog!!
Van Linuxra is sok progi (nagyon sok progi) az más kérdés nem úgy müxik és nem úgy néznek ki mint win alatt ez igaz, de a végeredmény uaz…
Szal ird le milyen progi az amit keresnél Linux alatt, ami hiányozna ha nem lenne (persze vannak progik amik nincsenek Linux alatt)Amúgy milyen a vlc player???
skype
http://www.skype.com/Sztem a FreeBSD 5.3-t tedd fel ugyanis az a jelenlegi Production Release
http://www.freebsd.org/releases/index.htmlOlvasgatni meg mint már írtam ezt javaslom
http://www.freebsd.org/doc/en_US.ISO8859-1…book/index.htmlMinden Unix,Linux használónak kütelezõ darab
FreeBSD: erre van elkészítve a legtöbb alkalmazás.
[align=right][snapback]102611[/snapback][/align]Ha jól tévedek akkor mind3 rendszerben benne van a ports gyûjtemény és ezzel a BSD rendszerek alatt elérhetõ progik száma gyakorlatilag uannyi (jelenleg 12054)
Ablakos hasonlattal hogy lehet virtuális CD meghajtót kreálni?
[align=right][snapback]102755[/snapback][/align]iso mountolása
su
mkdir -p /mnt/loop
modprobe loop
mount -t auto -o loop /home/bela/cdimage.iso /mnt/loop
exit
cd /mnt/loop -
SzerzőBejegyzés