paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 561-570 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kezdõ slackes #1991339
    paca5
    Felhasználó

      most raktam fel a slackware 10.0-t!
      meg minden rendesen, csak az egér görgõje nem mûxik
      A xorg.conf-ban auto van beállítva.
      [align=right][snapback]104271[/snapback][/align]

      xorg.conf fájl mouse résznél

      Option „ZAxisMapping” „4 5 6 7”
      Option „Buttons” „12”

      Hozzászólás: Avi-k összefûzése #1990901
      paca5
      Felhasználó

        Ha tud vki más progit az is jó lenne.  :xmas:
        [align=right][snapback]103619[/snapback][/align]

        http://www.linuxace.linuxuser.hu/egyeb/doc….html#appending

        Hozzászólás: milyen hangkártyát #1990887
        paca5
        Felhasználó

          Nekem egy alaplapra integrál CMI hangkarim van és tökéletesen müxik 5.1-s rendszerként, sõt van rajta digit kimentet is szal házimozihoz is kiváló. Az árát nemtudom talán pár ezer Ft lehet… A CMI kártyák paraméterei tökre uazok mint a SB Live kártyáknak.

          Sztem CMI8738 illetve SB Live simán mehet…

          Amugy milyen integrált karid van???

          Hozzászólás: Linux(Unix) alapparancsok #1990727
          paca5
          Felhasználó

            terminal > xman 😀
            Vagy http://linuxman.hu/

            Hozzászólás: UHU LINUX 2.1 LIVE #1968440
            paca5
            Felhasználó

              -Az exe, bat alkalmazásokat nem ismeri. Van rá mód, hogy futtatni tudjam?
              Elõre is köszi a segítséget.
              [align=right][snapback]102867[/snapback][/align]

              Elõször is üdv a Linuxosok között
              Ami a kérdésedet illeti rossz a hozzáállás…
              Ne akarj winre írt progikat Linux alatt futtatni mert ugyan lehet, de nem 100%-os a dolog!!
              Van Linuxra is sok progi (nagyon sok progi) az más kérdés nem úgy müxik és nem úgy néznek ki mint win alatt ez igaz, de a végeredmény uaz…
              Szal ird le milyen progi az amit keresnél Linux alatt, ami hiányozna ha nem lenne (persze vannak progik amik nincsenek Linux alatt)

              Hozzászólás: VLC Player #1989418
              paca5
              Felhasználó

                Amúgy milyen a vlc player???

                Hozzászólás: Mic-es komunikációs program #1989439
                paca5
                Felhasználó
                  Hozzászólás: BSD #1989236
                  paca5
                  Felhasználó

                    Sztem a FreeBSD 5.3-t tedd fel ugyanis az a jelenlegi Production Release
                    http://www.freebsd.org/releases/index.html

                    Olvasgatni meg mint már írtam ezt javaslom
                    http://www.freebsd.org/doc/en_US.ISO8859-1…book/index.html

                    Minden Unix,Linux használónak kütelezõ darab

                    Hozzászólás: BSD #1989235
                    paca5
                    Felhasználó

                      FreeBSD: erre van elkészítve a legtöbb alkalmazás.
                      [align=right][snapback]102611[/snapback][/align]

                      Ha jól tévedek akkor mind3 rendszerben benne van a ports gyûjtemény és ezzel a BSD rendszerek alatt elérhetõ progik száma gyakorlatilag uannyi (jelenleg 12054)

                      Hozzászólás: képfájl konverter #1989429
                      paca5
                      Felhasználó

                        Ablakos hasonlattal hogy lehet virtuális CD meghajtót kreálni?
                        [align=right][snapback]102755[/snapback][/align]

                        iso mountolása
                        su
                        mkdir -p /mnt/loop
                        modprobe loop
                        mount -t auto -o loop /home/bela/cdimage.iso /mnt/loop
                        exit
                        cd /mnt/loop

                      10 bejegyzés megtekintése - 561-570 / 2,354