Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
szóval, ismer-e valaki valamilyen univerzális képfájlkonvertert?
[align=right][snapback]102753[/snapback][/align]Image-magic része a neve „convert”
Home > Desktop > Autostart (mi van ott benne???)
Az installnál – elmondása szerint – ezt a részt átugrotta és nem megy a net elérése.[align=right][snapback]102154[/snapback][/align]
root > pkgtool > setup > netconfig
Helló!
nem találja a kernel source tree-t
[align=right][snapback]102036[/snapback][/align]Akkor tedd fel és nem lesz gond itt sem 🙂
Lehet hogy így van, de akkor mire szolgál a kde-i (localizáció)csomag amit automatikusan ugyan nem jelöl telepítendõnek,de én kiválasztottam.
Bár a kde wizardban nem választhatom a magyart, a gdm-ben mégis benne van.Vagy kell keresni src-s madrake csomagot és újra kell forgatni
Code:rpmbuild –rebuild mplayer.srcMajd az /usr/src/rpm/BUILD könyvtárban megtalálod a te gépedre optimalizált mplayer csomit
Ha tudja vki, mint kéne tennem, segítsen!!!!
Elõre is köszi
[align=right][snapback]101900[/snapback][/align]Milyen adsl modemed van?? Ugye nem usb-s kütyü??
Ha a következõ kérdés, hogy hogyan kell dvd-ét rippelni, akkor befonom a szemöldököm 😀
[align=right][snapback]101747[/snapback][/align]Tényleg, hogyan kell??? 🙂 🙂 🙂
-
SzerzőBejegyzés