paca5

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 2,354
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1969803
    paca5
    Felhasználó
      Hozzászólás: Kocsma topik #1948094
      paca5
      Felhasználó

        Mibaj?
        [align=right][snapback]94230[/snapback][/align]

        😀 😀 😀 😀 😀

        Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955384
        paca5
        Felhasználó

          Köszi a segítséget, megoldódott.
          Lenne még egy (egyenlõre 🙂 ) kérdésem. Szerintetek milyen az a minimum config, amire még érdemes feltenni a 10.0-ás Slackware-t. Gongolkozom rajta, hogy venni kellene egy laptopot, és nem mindegy milyen mélyen kell a zsebembe nyúlni.
          [align=right][snapback]94217[/snapback][/align]

          Asszem 486

          Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955378
          paca5
          Felhasználó

            Ez szerintem csak hardware-es hiba lehet, vagy a kártya a **** (a ráintegrált cuccoknál van ilyen), vagy valami más hangszóró, kontakt, vagy akármi.
            [align=right][snapback]94043[/snapback][/align]

            A kernelben rosszul állítottam be, de kijavítottam és most müxik rendesen
            Eszméletlen szép hangja van… Amugy akinek CMI kártyája van, az fel a fejjel eszméletlen jó kártya ez (csak be kell jól állítani)
            😀 😀 😀 😉 😉 😉

            Hozzászólás: Ubuntu/Debian #1978611
            paca5
            Felhasználó

              Sikerült UHU 1.0-ás csomagokat felraknom Ubuntura.
              [align=right][snapback]93670[/snapback][/align]

              Elõször mérnem az ubuntu ftp szerverén nézen körül???
              ftp://ftp.ubuntulinux.org/ubuntu/pool/multiverse/m/mplayer/

              Hozzászólás: Hogyan csiholhatnék hangot? #1981594
              paca5
              Felhasználó
                Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955373
                paca5
                Felhasználó

                  Pomm te fordítottál kernelt a CMI 5.1 hangrendszer miatt????
                  Neked müxik jól a bal hátsó hangszoró???

                  Nekem nem az igazi :((

                  Hozzászólás: Kernel 2.6.7 & ADSL #1981290
                  paca5
                  Felhasználó

                    Az adsl-hez

                    CONFIG_PPP=y
                    # CONFIG_PPP_MULTILINK is not set
                    CONFIG_PPP_FILTER=y
                    CONFIG_PPP_ASYNC=y
                    CONFIG_PPP_SYNC_TTY=y
                    CONFIG_PPP_DEFLATE=y
                    CONFIG_PPP_BSDCOMP=y

                    Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955356
                    paca5
                    Felhasználó

                      Helló!
                      Most próbálgatom a Slackware 10.0-t, és arra lennék kíváncsi, hogy a LILO-t lehet-e ugyanúgy szerkeszteni, mint a GRUB-ot? (UHU-t használtam eddig)
                      Gondolom igen, de nem találom a file-t.
                      [align=right][snapback]93622[/snapback][/align]

                      /etc/liloconf
                      http://www.slackware.com/book/index.php?so…c1710.html#LILO

                      Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955354
                      paca5
                      Felhasználó

                        Fellow nekem nem CMI 8330 hanem CMI 8738-s karim van
                        De amugy thnx

                        Szal müxik minden de volna azért egy kis gondom mivel a rendszer analog vagyis nem az spdif-en keresztül megy ki a hang ezért a sima mp3-ak hát elég szarul szolnak mert ugye azok csak sima sztereok
                        Vagyis azok csak 2 csatornásak…
                        De a hangrendszerem 5.1
                        Ehhez tud valaki valami furmányos megoldást ???

                      10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 2,354