Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mibaj?
[align=right][snapback]94230[/snapback][/align]😀 😀 😀 😀 😀
Köszi a segítséget, megoldódott.
Lenne még egy (egyenlõre 🙂 ) kérdésem. Szerintetek milyen az a minimum config, amire még érdemes feltenni a 10.0-ás Slackware-t. Gongolkozom rajta, hogy venni kellene egy laptopot, és nem mindegy milyen mélyen kell a zsebembe nyúlni.
[align=right][snapback]94217[/snapback][/align]Asszem 486
Ez szerintem csak hardware-es hiba lehet, vagy a kártya a **** (a ráintegrált cuccoknál van ilyen), vagy valami más hangszóró, kontakt, vagy akármi.
[align=right][snapback]94043[/snapback][/align]A kernelben rosszul állítottam be, de kijavítottam és most müxik rendesen
Eszméletlen szép hangja van… Amugy akinek CMI kártyája van, az fel a fejjel eszméletlen jó kártya ez (csak be kell jól állítani)
😀 😀 😀 😉 😉 😉Sikerült UHU 1.0-ás csomagokat felraknom Ubuntura.
[align=right][snapback]93670[/snapback][/align]Elõször mérnem az ubuntu ftp szerverén nézen körül???
ftp://ftp.ubuntulinux.org/ubuntu/pool/multiverse/m/mplayer/Pomm te fordítottál kernelt a CMI 5.1 hangrendszer miatt????
Neked müxik jól a bal hátsó hangszoró???Nekem nem az igazi :((
Az adsl-hez
CONFIG_PPP=y
# CONFIG_PPP_MULTILINK is not set
CONFIG_PPP_FILTER=y
CONFIG_PPP_ASYNC=y
CONFIG_PPP_SYNC_TTY=y
CONFIG_PPP_DEFLATE=y
CONFIG_PPP_BSDCOMP=yHelló!
Most próbálgatom a Slackware 10.0-t, és arra lennék kíváncsi, hogy a LILO-t lehet-e ugyanúgy szerkeszteni, mint a GRUB-ot? (UHU-t használtam eddig)
Gondolom igen, de nem találom a file-t.
[align=right][snapback]93622[/snapback][/align]/etc/liloconf
http://www.slackware.com/book/index.php?so…c1710.html#LILOFellow nekem nem CMI 8330 hanem CMI 8738-s karim van
De amugy thnxSzal müxik minden de volna azért egy kis gondom mivel a rendszer analog vagyis nem az spdif-en keresztül megy ki a hang ezért a sima mp3-ak hát elég szarul szolnak mert ugye azok csak sima sztereok
Vagyis azok csak 2 csatornásak…
De a hangrendszerem 5.1
Ehhez tud valaki valami furmányos megoldást ??? -
SzerzőBejegyzés